×

En Güzel Spa ve Fitness Otelleri 954 kişi tarafından bu hafta okundu

Türkiye'nin hemen hemen her noktasında karşınıza çıkacak olan SPA veya Fitness Otellerinden birini seçerek, belki de yoğun çalıştığınız bir haftanın ardından kendinize harika bir hediye vermiş olacaksınız.

Hem yorgunluğunuzu atacağınız, hem de formda kalacağınız imkanların sunulduğu SPA - Fitness Otellerinde harika vakit geçirebilirsiniz. Sağlık turizmini destekleyen SPA ve Fitness salonları konaklayacak misafirlere kusursuz hizmet vermek üzere tasarlanmış.
Her yaşa uygun egzersiz, yoga, meditasyon programları, SPA ve Fitness salonları gibi hizmetlerin yanı sıra farklı aktivitelere de katılım gösterebilirsiniz. Konaklama tesisinin konumu, konsepti, konaklama süresi ve diğer faktörlere göre ücret de değişkenlik gösterecektir. Tamamen misafirlerin rahatlığı ve egzersiz & aktivite taleplerine göre şekillenmiş SPA - Fitness otellerine Türkiye'nin birçok bölgesinde rastlamanız olası. İşte sizler için seçtiğimiz en güzel küçük ve butik spa fitness otelleri;

1-  Hotel Villa Mahal - Kalkan - https://www.kucukoteller.com.tr/villa-mahal-kalkan



2-  Casa Lavanda Otel & Spa, +12 - Şile İstanbul - https://www.kucukoteller.com.tr/lavanda-otel


3-  Olympos Lodge Hotel - https://www.kucukoteller.com.tr/olympos-lodge


4-  Museum Hotel, +16 - https://www.kucukoteller.com.tr/museum-hotel



5- Dalyan Resort Otel, +12 - https://www.kucukoteller.com.tr/dalyan-resort-otel


6-  Golden Key Kartalkaya - https://www.kucukoteller.com.tr/golden-key-chalet


7-  Village Park Country Resort Spa - Beykoz İstanbul - https://www.kucukoteller.com.tr/village-park


8-  Bakucha Vineyard Hotel & Spa - https://www.kucukoteller.com.tr/bakucha-vineyard-hotel-spa


9-  Hotel Caeli Eceabat - https://www.kucukoteller.com.tr/hotel-caeli


10-  Rezone Health & Oxygen Hotel - https://www.kucukoteller.com.tr/rezone-health-oxygen-hotel


11-  Kapadokya Hill Hotel & Spa (12+) - https://www.kucukoteller.com.tr/kapadokya-hill-hotel--spa-12


12-   Melanippe Relaxing Hotel +16 - Karaöz Adrasan Antalya - https://www.kucukoteller.com.tr/melanippe-relaxing-hotel


13-  Limak Thermal Hotel - Yalova - https://www.kucukoteller.com.tr/limak-thermal-hotel


14-  Mivara Hotel & Spa - Gundoğan Bodrum - https://www.kucukoteller.com.tr/mivara-hotel


15-  Villa Kore Hotel - Çeşme - https://www.kucukoteller.com.tr/villa-kore


16-  Six Senses Kaplankaya - Milas - https://www.kucukoteller.com.tr/six-senses-kaplankaya



KucukOteller.com.tr uygulaması
Uygulamayı indirin ve mobile olarak rezervasyon yapın
Favorilere Ekle
Favoriler