Side'den Ne Yapılır?

İsterseniz Side’de muhteşem plajlarda gün boyu denizin ve güneşin tadını çıkarabilir, bolca yüzebilirsiniz. Dalış, kano gibi pek çok farklı su sporunu yapabilirsiniz. İsterseniz 2-3 günlük planlanan mavi turlara çıkabilirsiniz. Ya da günü birlik tekne turlarına katılarak Side’nin farklı kıyılarını keşfedebilirsiniz.   

Köprülü Kanyon Milli Park’ına gidebilirsiniz. hem güzel bir doğa yürüyüşü yapabilir hem de kanyonda rafting yapabilirsiniz. Bolca fotoğraf çekmeyi de ihmal etmeyin. Cip safari turlarına katılabilirsiniz.    

Manavgat’a gidebilirsiniz. Hem şelalenin muhteşemliğine tanık olursunuz hem de Manavgat’taki pek çok farklı güzellikleri görebilirsiniz. Altınbeşik Mağarası’nı görebilirsiniz.    

Side Antik Kenti’ne gidebilirsiniz. Milattan önceki dönemlerden günümüze kadar ulaşmayı başarmış hamamları, çeşmeleri, surları, kemerleri, kentin ana giriş kapısını, Bizans bazilikası ve kilisesini görebilirsiniz.   

Selge’ye gidebilir ve peribacalarını andıran şekilleri görebilirsiniz. Side ve Manavgat bölgelerinde binicilikle ilgilenebilirsiniz. Ata binebilirsiniz.    

Titreyen Göl’e ve Sorgun’a gidebilirsiniz. Side Limanı’ndaki Apollon Tapınağı’nı ve Athena Tapınağı’nı görebilirsiniz.   

İsterseniz akşam, gün batımına karşı muhteşem manzaranın da eşliğinde taze mevsim balıklarının tadına bakabilirsiniz. Balık ve mezeleri, deniz ürünlerini yemek keyifli olacaktır. Akşam yemeğinizden sonra ise eğlence mekânlarında güzel vakit geçirebilirsiniz.

Filtreler
Tesisteki Olanaklar
Tümünü Gör (14)
Daha Az Göster
Nereye Gidiyorsunuz?
Giriş
16.04.2024
Çıkış
17.04.2024
Misafirler
2 misafir

Sıkça Sorulan Sorular

Side bölgesindeki hangi oteller güzel manzaraya sahip?
Seki Evleri keyifli, düzenli ve dostça bir yer. Manzara dağ, bayır, ağaç...
Side bölgesindeki ortalama otel fiyatları nedir?
Otel fiyatları için sitemizi inceleyebilirsiniz.
Side bölgesindeki havaalanına yakın en iyi oteller hangileridir?
Antalya Havalimanı 61 km uzaklıkta. Sitemizde refere ettiğimiz yerleri inceleyebilirsiniz.
Side bölgesindeki şömineli oteller hangileri?
Seki Evleri gerçek bir Akdeniz köyü. Kışın harıl harıl yanan şöminenin keyfini çıkarın.