Bafa Gölü Ne Yenilir

Bafa Gölü ve civarında bulunan gerek otellerin mutfaklarında gerekse lokanta ve restoranlarda her çeşit yemek bulabilirsiniz. Izgara et, tavuk ve balık ürünlerinden sulu yemeklere kadar her şey var. İsterseniz Bafa Gölü otellerinin restoranlarında Türk ve dünya mutfağından lezzetlerin tadına bakabilirsiniz.    

Bafa Gölü’nde genellikle yılan balığı ya da levrek ve kefal bulunuyor. Dolayısıyla beldeye gittiğinizde gölden tutulan bu balıkları yiyebilirsiniz. Eğer deniz balığı yemek isterseniz Bafa Gölü restoranlarında deniz balıklarını da bulabilirsiniz. Deniz balıkları, buraya Bodrum’dan geliyor.    

Bafa Gölü restoranlarında, Ege mutfağına özgü zeytinyağlı yemekler de çok güzel yapılıyor. İsterseniz balığın yanında zeytinyağlı mezeleri isterseniz de ayrıca yemek olarak zeytinyağlı yemekleri tercih edebilirsiniz.
 

Filtreler
Tesisteki Olanaklar
Tümünü Gör (14)
Daha Az Göster
Nereye Gidiyorsunuz?
Giriş
15.04.2024
Çıkış
16.04.2024
Misafirler
2 misafir

Bafa Selenes Pansiyon

En iyi fiyat alınıyor

Sıkça Sorulan Sorular

Bafa Gölü bölgesindeki hangi oteller güzel manzaraya sahip?
Silva Oliva Hotel; gölün kıyısında, zeytinlik içinde, minimal ve konforlu odalarında konuklarını ağırlıyor. Etraf yemyeşil. Ön taraf göl. Sessizlik harikulade!
Bafa Gölü bölgesindeki ortalama otel fiyatları nedir?
Otel fiyatları için sayfamızı inceleyebilirsiniz.
Bafa Gölü bölgesinde kalmak için en iyi oteller hangileri?
Silvia Oliva Hotel kulvarının epey önüne geçiyor.
Bafa Gölü bölgesindeki hangi oteller güzel kahvaltı servisine sahip?
Silvia Olivia Hotel kahvaltıda eşsiz gurme lezzetler sunuyor. Hasatını aldıkları kendi zeytinyağlarını kullanıyorlar. Her şey doğadan...Tabiatın içinde, muhteşem göl manzaralı, olağanüstü sessiz bir yerde kahvaltının tadı bambaşka oluyor tabii ki...
Bafa Gölü bölgesindeki havaalanına yakın en iyi oteller hangileridir?
Milas-Bodrum Havaalanı 54 km uzaklıkta.