En Güzel kumsala sahip oteller

Kendine ait özel plajı olan otellerin çoğu Antalya, İzmir ve Muğla taraflarında yoğunlaşmış durumda. Elbette ki Türkiye’nin diğer bölgelerinde de özel kumsalı olan otellere rastlamanız mümkün. Özel plajlı otellerde konaklamanın tüm avantajlarından faydalanabilir lüks konaklama deneyiminin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz.

Ege ve Akdeniz bölgelerinde sıklıkla karşılaşacağınız kumsalı en güzel olan otellerin bazılarına misafiri olmasanız bile günlük belirlenen ücreti ödeyerek giriş yapabilirsiniz. Halk plajlarındaki imkansızlık ve hijyenik olmaması nedeniyle oluşabilecek problemlerin önüne geçmek amacı ile özel kumsallı bir otelde konaklamak isteyebilirsiniz. Ayrıca mavi bayraklı plajı olan oteller kategorisindeki tesislere de göz atmanız mümkün. Çocuklu aileler için de oldukça uygun olan bu tesislerden sizler için seçtiklerimiz karşınızda:

1- Sinop Antik Otel - Detaylar linkte https://www.kucukoteller.com.tr/sinop-antik-otel



2- Ankh Kekova - Detaylar linkte https://www.kucukoteller.com.tr/ankh-pansion



3- Etenna Beach Bungalow Çıralı - Detaylar linkte https://www.kucukoteller.com.tr/etenna-beach-bungalow



4- Changa Hotel Adrasan - Detaylar linkte https://www.kucukoteller.com.tr/changa-hotel-adrasan



5-  Orcey Hotel Datça - Detaylar linkte https://www.kucukoteller.com.tr/orcey-hotel



6-  Villa Florya Otel Kumlubük - Detaylar linkte https://www.kucukoteller.com.tr/villa-florya-otel-kumlubuk



7-  Gökçeada Surf Otel - Detaylar linkte https://www.kucukoteller.com.tr/gokceada-surf-oteli



8-  Calidus Hotel Assos - Detaylar linkte https://www.kucukoteller.com.tr/calidus-hotel


9- Pınar Otel Erdek - Detaylar linkte https://www.kucukoteller.com.tr/pinar-otel



10-  Eden Bungalows and Beach - Ekincik Köyceğiz - Detaylar linkte https://www.kucukoteller.com.tr/eden-bungalows-and-beach