×

Demre'de Nerede Yenir

Bu şirin beldede yemek denince, Akdeniz olduğu için Antalya olduğu için öncelikli olarak deniz ürünleri ve Akdeniz mutfağı gelmektedir. Yemek için mavi yengeç ve ıstakoz gibi deniz ürünlerinin yanında çeşitli balık türleri de burada bulunmaktadır. Genel olarak burada restoranlar, kafeler, barlar, meyhaneler ve balık restoranları bulunmaktadır. Tabii ki bunun yanında Türk mutfağı ya da Yunan mutfağı ve dünya mutfağı önemli sunumlarını bizim için yapmaktadır. Özellikle Kaya Restoranda yengeç yiyebilirsiniz, İpek Restoran da uğrak bir yerdir buraya da gelmenizi tavsiye ederiz yemekler ve sunumları enfes. Gelinebilecek güzel lokantalardan bir tanesi de Gaziantep restorandır. Cafe Ankh de çok ilginç bir yerdir ve dondurmaları/dondurmalı tatlıları çok meşhurdur tatlı olarak tadabilirsiniz. Kıvrak Kafe Restoranda Türk ürünlerini tatlarını ve hamur işlerini yiyebilirsiniz. Likya Kafe Restoran güzel manzarasıyla size özel sunumlar yapmaktadır. Kekova Restoranda mantınızı yiyebilirsiniz enfestir. Bunun dışında Roma Restaurant el yapımı dondurması ile meşhurdur. Petek Pastanesine tatlımızı yemek için uğrayabilirsiniz. Tutku Restaurant yengeç yiyebileceğinizi yerlerden. Kısmet pide salonunda da hamur işi yiyebilirsiniz. Şişçi Hüseyin de meşhur Demre mekânlarındandır. Denizaltı Cafe Barda size farklı sunumlar tattırabilirler.
Daha fazla
×
Fiyat aralığı
{{Math.round(similars.filters.pricerange[0])}}
{{Math.round(similars.filters.pricerange[1])}}
Nasıl Bir Yer Arıyorsun? Filtrelemek için Tıkla!{ $class.adwords->Write(1) }
 
Fiyat Sor
{{hotel.zone}} Merkez: {{hotel.distance.citycenter.distance}} {{hotel.distance.citycenter.type.toLowerCase()}}
Nasıl Bir Yer? {{ hotel.nasilbiryer }}
Yorum Puanı
{{hotel.avarage}}
Program Ortağı
Özel Teklif
{{hotel.specialoffers}}
Fırsatlar için tıklayın
{{hotel.fiyat_min.discount}}% indirim
{{hotel.fiyat_min.total}} {{hotel.fiyat_min.price}} TRY
Şu an Kapalı

Tesisler Listeleniyor

Sıkça Sorulan Sorular

Demre bölgesindeki hangi oteller güzel manzaraya sahip?

Hoyran Wedre Köy Evleri, Kekova'dan Gelidonya Feneri'ne kadar Akdeniz'in panaromasına hakim sıra dışı bir manzarası ile büyülüyor.

Demre bölgesindeki ortalama otel fiyatları nedir?

Otel fiyatları için sitemizi inceleyebilirsiniz.

Demre bölgesinde kalmak için en iyi oteller hangileri?

Hoyran Wedre Köy Evleri, saatlerin yavaş çalıştığı bir Likya Köyü'nde; asırlık meşe ağaçları, sarnıçlar, tarih kokan antik yapısıyla büyülüyor! Bin yıllık taş mimariye uygun harikulade bir şaheser yapmış Süleyman Bey. Doğanın ritmini hissedebileceğiniz çok özel bir yer kesinlikle.

Demre bölgesindeki havaalanına yakın en iyi oteller hangileridir?

Dalaman Havaalanı ve Antalya Havaalanı arasında bulunuyor. Hangisi kolayınıza gelecekse onu tercih edin.

KucukOteller.com.tr uygulaması
Uygulamayı indirin ve mobile olarak rezervasyon yapın
Favorilere Ekle
Favoriler