×

Kalkan'da Ne Yapılır


Kalkan’a geldiğinizde Kalkan merkezde ve limanda, sokaklarında gezerek ya da bisiklete binerek keşif turları yapabilirsiniz. Bolca fotoğraf çekebilirsiniz.   Günübirlik tekne turlarına katılarak mavilikleri keşfe çıkabilir, denizin ve güneşin tadına varabilirsiniz.
Kalkan’ın mavi bayraklı plajlarında güneşlenerek denizin ve tatilin tadına varabilirsiniz. Su altını sevenler dalış yapabilirler. Jet ski, ringo ve su kayağı gibi su sporları yapabilirsiniz. Rafting ve yamaç paraşütü yapabilirsiniz. Kekova batık şehrini görebilir, dalış yapabilirsiniz. İslamlar ve Bezirgan Köylerini ziyaret edebilirsiniz. Patara ve Kaputaş plajlarına gidebilir, denizin keyfini burada çıkarabilirsiniz. Caretta carettaların çıkışına tanıklık edebilirsiniz. Letoon, Tlos, Antiphellos ve Xanthos Antik Şehirlerini ziyaret edebilirsiniz. Muhteşem Saklıkent Kanyonu’na gidebilirsiniz.  Akşam deniz kenarında balık keyfi yapabilir, sonrasında Kalkan’daki eğlence mekânlarında geceye devam edebilirsiniz. Kalkan merkezdeki çarşıda dolaşabilir ve alışveriş yapabilirsiniz. Kalamar beach dalış için çok cazip...ya da şnorkeli tak, kendini enfes denize bırak. Bunun yanında caretta beach en sevdiklerimizdendir.

Not: Kalkan Gezi Rehberi için blogumuzu ziyaret ediniz! https://kucukoteller.com.tr/blog/kalkan-gezi-rehberi-gezilecek-yerler

Daha fazla
×
Fiyat aralığı
{{Math.round(similars.filters.pricerange[0])}}
{{Math.round(similars.filters.pricerange[1])}}
Detaylı Arama Yapın{ $class.adwords->Write(1) }
 
Fiyatları Gör
{{hotel.zone}} Merkez: {{hotel.distance.citycenter.distance}} {{hotel.distance.citycenter.type.toLowerCase()}}
Nasıl Bir Yer {{ hotel.nasilbiryer }}
5 üzerinden Konuk Puanı
{{hotel.avarage}}
Program Ortağı
Özel Teklif
{{hotel.specialoffers}}
Fırsatlar için tıklayın
{{hotel.fiyat_min.discount}}% indirim
{{hotel.fiyat_min.total}} {{hotel.fiyat_min.price}} TRY
Şu an Kapalı

Oteller Listeleniyor

KucukOteller.com.tr uygulaması
Uygulamayı indirin ve mobile olarak rezervasyon yapın
Favorilere Ekle
Favoriler