×

Muğla'da Ne Yapılır


Muğla’ya geldiğinizde günübirlik gezilerle kıyı beldelerine gidebilirsiniz. Bodrum, Datça, Marmaris ve Fethiye gibi Muğla’nın tatil beldeleri tabii ki de bir günde gezilecek beldeler değil,  burada deniz kenarında vakit geçirebilirsiniz. Günübirlik tekne turlarına katılabilirsiniz, deniz ve güneşin tadını çıkarabilirsiniz. İsterseniz dalış, kano, rafting, rüzgar sörfü gibi su sporları ile de ilgilenebilirsiniz.   

Muğla merkezde sokaklarda gezebilir ve Eski Muğla evlerini görebilirsiniz, bolca fotoğraf çekebilirsiniz. Muğla’nın çarşılarında gezebilir, Arasta’ya gidebilir ve alışveriş yapabilirsiniz.    

Muğla merkezde yer alan ve ev yemekleri yapan restoranlarda Muğla’nın yöresel yemeklerinin tadına bakabilirsiniz. Yemekten sonra bölgeye özgü tahin helvasının ve çıtırmık tatlısının tadına bakmayı da ihmal etmeyin.   

Muğla’nın koruma altına alınan pek çok tabiat parkında yürüyüş yapabilir, bisiklete binebilir ve kamp yapabilirsiniz. Karabağlar Yaylası’na çıkabilirsiniz. Bafa Gölü ve civarı, Güllük Deltası gibi alanlarda kuş gözlemciliği ile ilgilenebilirsiniz.   

Babadağ’da yamaç paraşütü yapabilirsiniz. Muğla’nın çam ağaçları ile dolu ormanlarında cip safari yapabilirsiniz.
Muğla merkezde çok sayıda tarihi cami, han, hamam ve kilise mevcut. Buraları ziyaret edebilirsiniz. Civar ilçelerde bulunan kaplıcalarda ve çamur banyolarında sağlık dolu bir gün geçirebilirsiniz. Muğla Müzesi’ni ziyaret edebilirsiniz.

Daha fazla
×
Fiyat aralığı
{{Math.round(similars.filters.pricerange[0])}}
{{Math.round(similars.filters.pricerange[1])}}
Detaylı Arama Yapın{ $class.adwords->Write(1) }
 
Fiyatları Gör
{{hotel.zone}} Merkez: {{hotel.distance.citycenter.distance}} {{hotel.distance.citycenter.type.toLowerCase()}}
Nasıl Bir Yer {{ hotel.nasilbiryer }}
5 üzerinden Konuk Puanı
{{hotel.avarage}}
Program Ortağı
Özel Teklif
{{hotel.specialoffers}}
Fırsatlar için tıklayın
{{hotel.fiyat_min.discount}}% indirim
{{hotel.fiyat_min.total}} {{hotel.fiyat_min.price}} TRY
Şu an Kapalı

Oteller Listeleniyor

KucukOteller.com.tr uygulaması
Uygulamayı indirin ve mobile olarak rezervasyon yapın
Favorilere Ekle
Favoriler