×
Lüks Apart Oteller

Ülkemizde standartlaşan otel odası konaklama tarzını sevmeyenler için yeni tarz butik, apart ev ve lüks apart odaları araştırmaya başladık. Gördük ki; bizler bu akımı da öncülük ederek sizlerin tam bir ev olmasa da ne otel odası ne villa tipi, ikisinin ortası apart ev ve otel odalarına talebiniz epeyce artmış durumda.

"Lüks Apart Oteller", birçok otel odasının aksine, konukların kendi özel daireleri ile konaklayabileceği bir tür konaklama birimidir. Bu tür oteller genellikle tamamen mobilyalı daireler sunarlar ve dairelerde genellikle tam donanımlı mutfaklar, oturma odaları ve bir veya daha fazla yatak odası bulunur.

Lüks Apart Oteller, birçok kişi tarafından, özellikle de uzun süreli seyahat eden iş adamları, aileler ve büyük gruplar tarafından tercih edilir. Bu oteller genellikle otele özgü hizmetler sunarlar, örneğin resepsiyon hizmetleri, odalık hizmetleri, restoran ve barlar, havuzlar, spor salonları, spa hizmetleri, ücretsiz internet erişimi vb.

Lüks Apart Oteller, konukların konforunu ve özgürlüğünü arttırır ve aynı zamanda bir otelin sunduğu hizmetleri de sunar. Bu nedenle, konaklama seçenekleri arasında popüler bir seçenektir. Lüks Apart Oteller, konukların evdeki rahatlığı hissetmelerini ve aynı zamanda otel konaklaması gibi birçok imkandan faydalanmalarını sağlar.

Bakalım sizler de bizim gibi her geçen gün keşfettikçe sitemize eklediğimiz bu hoş yerleri beğenecek misiniz?

Daha fazla
×
Fiyat aralığı
{{Math.round(similars.filters.pricerange[0])}}
{{Math.round(similars.filters.pricerange[1])}}
Nasıl Bir Yer Arıyorsun? Filtrelemek için Tıkla!{ $class.adwords->Write(1) }
 
Fiyat Sor
{{hotel.zone}} Merkez: {{hotel.distance.citycenter.distance}} {{hotel.distance.citycenter.type.toLowerCase()}}
Nasıl Bir Yer? {{ hotel.nasilbiryer }}
Yorum Puanı
{{hotel.avarage}}
Program Ortağı
Özel Teklif
{{hotel.specialoffers}}
Fırsatlar için tıklayın
{{hotel.fiyat_min.discount}}% indirim
{{hotel.fiyat_min.total}} {{hotel.fiyat_min.price}} TRY
Şu an Kapalı

Tesisler Listeleniyor

Favorilere Ekle
Favoriler