×
Burhaniye Ören Gezilecek Yerler
Burhaniye Ören Otelleri beldesinde gezilecek ve görülecek yerler, tarihi mekanlar, restoranları ve küçük otelleri hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz.

Eski Edremit olarak da bilinen bölgede bulunan, Ören’in üzerine kurulduğu antik kent Adrimittion’un kalıntılarını görebilirsiniz.
Edremit Körfezi’nin güney tarafından bulunan Kaya Sunaklarını ziyaret edebilirsiniz. Bu sunakların bir benzeri de Doğu ve Orta Avrupa ülkelerinde görülüyor. Düşünce tarzı olarak doğayla bütünleşmeyi temsil eden bu kaya sunakları, Cilalı Taş Devri’nden beri devam eden bir düşüncenin ürünü.
Burhaniye’de Şahinler Köyü’nde bulunan ve yaklaşık 150 yıldan fazla bir geçmişe sahip olan Şahinler Köyü Camii’ni görebilirsiniz. Burhaniye ve Ören sokaklarında bol bol yürüyüş yapıp fotoğraf çekebilirsiniz. Burhaniye Ören’de bulunan kaplıcaları gezebilirsiniz.
Ören, tertemiz plajları, denizi ve doğası ile ünlü bir belde. Zeytin, çam ve meyve ağaçları ile çevrili bahçeleri, ormanları keşfetmek için yeşil cennet Ören’de yürüyüş yapabilir, doğa gezisine çıkabilirsiniz.
Civarda bulunan Ayvalık, Cunda, Kaz Dağları, Bozcaada ve Efes gibi tarihi ve turistik yerlere günübirlik geziler düzenleniyor. Bu gezilere katılarak eğlenceli bir gün geçirebilirsiniz. Efsanelere konu olan geçmişi ve yemyeşil doğası ile İda Dağı diye de anılan Kaz Dağları’nı mutlaka görmelisiniz.
 

Daha fazla
×
Fiyat aralığı
{{Math.round(similars.filters.pricerange[0])}}
{{Math.round(similars.filters.pricerange[1])}}
Filtreler
{ $class.adwords->Write(1) }
 
Fiyatları Gör
{{hotel.zone}} Merkez: {{hotel.distance.citycenter.distance}} {{hotel.distance.citycenter.type.toLowerCase()}}
Nasıl Bir Yer {{ hotel.nasilbiryer }}
Yorum Puanı
{{hotel.avarage}}
Program Ortağı
Özel Teklif
{{hotel.specialoffers}}
Fırsatlar için tıklayın
{{hotel.fiyat_min.discount}}% indirim
{{hotel.fiyat_min.total}} {{hotel.fiyat_min.price}} TRY
Şu an Kapalı

Oteller Listeleniyor

Favorilere Ekle
Favoriler