×

Türkiye'de Gezilecek Yerler


Türkiye, tarihi ve kültürel mirası, doğal güzellikleri ve eşsiz manzaraları ile gezginler için birçok seçenek sunmaktadır. İşte Türkiye'de gezilmesi gereken bazı yerler:
    İstanbul: Türkiye'nin en büyük şehri olan İstanbul, tarihi mirası, müzeleri, sarayları, camileri ve muhteşem manzaraları ile gezginlerin ilgisini çekmektedir.
    Kapadokya: Türkiye'nin orta kesimlerinde yer alan Kapadokya, peri bacaları, yer altı şehirleri ve tarihi manastırları ile ünlüdür.
    Efes: Antik dönemde bir liman kenti olan Efes, tarihi yapıları, tiyatrosu, stadyumu ve Celsus Kütüphanesi ile ziyaretçilerin ilgisini çekmektedir.
    Pamukkale: Pamukkale, beyaz traverten terasları ve antik Hierapolis kenti ile ünlüdür.
    Antalya: Akdeniz kıyısında yer alan Antalya, tarihi kalesi, antik kenti, plajları ve lüks tatil köyleri ile gezginlerin uğrak noktalarından biridir.
    İzmir: Türkiye'nin üçüncü büyük şehri olan İzmir, sahil şeridi, tarihi kemerleri ve Agora Antik Kenti ile ziyaretçilerin ilgisini çekmektedir.
    Safranbolu: Karabük ilinde yer alan Safranbolu, Osmanlı dönemine ait tarihi evleri ve sokakları ile ziyaretçilerin ilgisini çekmektedir.
    Nemrut Dağı: Adıyaman ilinde yer alan Nemrut Dağı, antik bir mezar kompleksi ve heykelleri ile ünlüdür.
    Mardin: Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nde yer alan Mardin, tarihi taş evleri, camileri ve manastırları ile gezginlerin ilgisini çekmektedir.
    Bodrum: Ege kıyısında yer alan Bodrum, antik kentleri, kaleleri, plajları ve lüks tatil köyleri ile ziyaretçilerin uğrak noktalarından biridir.
Bu sadece birkaç örnek olup, Türkiye'nin her bölgesinde gezilecek birçok yer bulunmaktadır.

Daha fazla
×
Fiyat aralığı
{{Math.round(similars.filters.pricerange[0])}}
{{Math.round(similars.filters.pricerange[1])}}
Nasıl Bir Yer Arıyorsun? Filtrelemek için Tıkla!{ $class.adwords->Write(1) }
 
Fiyat Sor
{{hotel.zone}} Merkez: {{hotel.distance.citycenter.distance}} {{hotel.distance.citycenter.type.toLowerCase()}}
Nasıl Bir Yer? {{ hotel.nasilbiryer }}
Yorum Puanı
{{hotel.avarage}}
Program Ortağı
Özel Teklif
{{hotel.specialoffers}}
Fırsatlar için tıklayın
{{hotel.fiyat_min.discount}}% indirim
{{hotel.fiyat_min.total}} {{hotel.fiyat_min.price}} TRY
Şu an Kapalı

Tesisler Listeleniyor

Sıkça Sorulan Sorular

Türkiye’de en kendine özgü yerellik duygusu hakim oteller hangileridir?

Simurg Inn, Hindiba Doğa Evi, Olympos Lodge, Fidanka Hotel, Oyster Residences ve daha niceleri... Dikkatiniz doğa denen o kudretli olguda kalıyor. Tadını çıkarın!

Türkiye'de sıra dışı güzel manzaraya sahip oteller hangileridir?

Öyle manzaralarla karşılaşıyoruz ki; ruhumuz sonsuzluk coşkusuyla dolup taşıyor. Önerilerimizden bir kısmı: The Edge, Seaview Faralya, Ortunç Otel, Happy Caretta Hotel, Hotel Caeli...Sayfamızdaki diğer tavsiyelerimizi inceleyebilirsiniz.

Türkiye'deki ortalama otel fiyatları nedir?

Otel fiyatları için sitemize göz atabilirsiniz.

Türkiye'de; saniyelerin koşarcasına geçtiği, huzur telkin eden oteller hangileridir?

Baga Otel, Akvaryum Otel, Shambala Lodge, Hoyran Wedre Köy Evleri zamanın durduğu ender yerlerden... Daha fazla önerimiz için lütfen sayfamızı ziyaret edin.

Türkiye'de hangi oteller güzel kahvaltı servisine sahip?

Onları çekici kılan en önemli noktalardan birine değinecek olursak; elleriyle hazırladıkları yöresel gurme lezzetlerle dolu kahvaltıları... Baraka House, Suna Sun Hotel, Mardius Tarihi Konak, Yonca Lodge, Petrino Gökçeada Hotel&Kitchen, Aral Tatil Çiftliği, Cunda Despot Evi önerilerimizden bazıları...

Türkiye'de evcil hayvan dostu oteller hangileridir?

Beta Home Göl Evi, Yenice Vadi Doğal Yaşam Köyü, Kibala Hotel, Park Mandalin, Uğurlu Dükkan Home Villa, Uludağ Sarıalan Orman Köşkleri evcil dostlarımızı kabul eden otellerimizden bazıları... Daha fazlası için; sayfamıza göz atmanızı tavsiye ederiz.

Türkiye'de en iyi denize sıfır oteller hangileridir?

Mola Hotel, Melek Hotels, Doris Hotel, Baldan Suites, En Vie Beach Hotel deniz-kum-güneş üçlüsünden vazgeçemeyenlere yönelik! İnsanın yüreğini okşayan bir dinginlik sunuyorlar.

Türkiye'de en iyi şömineli oteller hangileridir?

Harıl harıl yanan şöminenin sesi hariç ortalığın derin bir sessizliğe gömüldüğü yerler: Les Maissons De Cappadoce, Kitap Evi Hotel, Park Mandalin Hotel, Yeşil Çizme Doğa Evi...

Türkiye'de villa kiralama ve dağ evi seçenekleri nelerdir?

Sayfamızdan refere ettiğimiz yerlere bakabilirsiniz.

Türkiye'de romantik en iyi oteller hangileridir?

Taşkonaklar Hotel, Nautical Hotel, Museum Hotel, Begonvilla Evleri, Casa Lavanda Otel&Sapa doğanın içinden gelen romantizme sahipler.

Türkiye'de yetişkinlere uygun en iyi oteller hangileridir?

Sasa Hotel ve Restoran, Otel Sobe, Art Design Otel, Casa Margot Hotel yetişkinlere yönelik mutlak sükuneti ve dinginliği sağlıyor.

KucukOteller.com.tr uygulaması
Uygulamayı indirin ve mobile olarak rezervasyon yapın
Favorilere Ekle
Favoriler