×

Antalya'da Ne Yapılır?


Antalya'da Ne Yapılır?   

Antalya’ya geldiğinizde öncelikle deniz kenarında ve Antalya’nın merkezi olan Kaleiçi’nde güzel bir yürüyüş yapabilirsiniz. Antalya’da günübirlik tekne turlarına katılabilir ve koyları, plajları gezebilirsiniz.   

Antalya marinaya gidebilirsiniz. Antalya’nın çarşılarında gezebilir ve alışveriş yapabilirsiniz. Bol bol fotoğraf çekebilirsiniz.   

Dağların eteklerinde bulunan yaylalarda yürüyüş ya da piknik yapabilirsiniz. Antalya’nın ilçelerinde bulunan şelaleleri, mağaraları gezebilirsiniz.   

Antalya’nın dünyaca ünlü Konyaaltı, Lara gibi plajlarında gün boyu denizin ve güneşin tadını çıkarabilir; dalış, sörf, kano gibi farklı su sporları ile ilgilenebilirsiniz.   

Saklıkent ve Köprüçay Kanyonu’na gidebilir ve doğanın sunduğu güzelliklerin keyfini çıkarabilirsiniz. Rafting yapabilirsiniz.    

Myra Antik Kenti, Aspendos Antik Kenti, Termessos Antik Kenti, Perge Antik Kent, Simena Antik Kenti, Olimpos Antik Kenti gibi tarihi kalıntıların olduğu antik kentleri ziyaret edebilirsiniz.   

Akşam deniz kenarında güzel bir balık restoranında, taze mevsim balıkları eşliğinde balık keyfi yapabilirsiniz. Deniz ürünlerinin ve zeytinyağlı mezelerin tadına bakabilirsiniz.   

Olimpos ve Çıralı gibi efsaneleri ve doğası ile ünlü beldelerde günübirlik geziler planlayabilir ve yamaç paraşütü yapabilirsiniz. Kaş, Kalkan, Patara, Side, Adrasan gibi diğer tatil beldelerine gidebilirsiniz.

Daha fazla
×
Fiyat aralığı
{{Math.round(similars.filters.pricerange[0])}}
{{Math.round(similars.filters.pricerange[1])}}
Filtreler{ $class.adwords->Write(1) }
 
Fiyatları Gör
{{hotel.zone}} Merkez: {{hotel.distance.citycenter.distance}} {{hotel.distance.citycenter.type.toLowerCase()}}
Nasıl Bir Yer {{ hotel.nasilbiryer }}
Yorum Puanı
{{hotel.avarage}}
Program Ortağı
Özel Teklif
{{hotel.specialoffers}}
Fırsatlar için tıklayın
{{hotel.fiyat_min.discount}}% indirim
{{hotel.fiyat_min.total}} {{hotel.fiyat_min.price}} TRY
Şu an Kapalı

Oteller Listeleniyor

KucukOteller.com.tr uygulaması
Uygulamayı indirin ve mobile olarak rezervasyon yapın
Favorilere Ekle
Favoriler