İstanbul Ömerli Rehberi, İstanbul Ömerli Hakkında

Ömerli: Pek çok köklü medeniyete ev sahipliği hatta başkentlik yapmış, muhteşem şehir İstanbul; sadece ülkemizin değil dünyanın da en önemli şehirlerinden biri.
Tarihi özellikleri ve eserleri, doğal güzellikleri, muhteşem denizi ve Boğaz’ı, her sokağı ayrı güzellikteki ilçeleri ve semtleri ile İstanbul gerçekten de büyüleyici. Her ne kadar ben İstanbul’u sevmiyorum da deseniz, bir kere gitmeniz yeter. Sizi sarıveriyor şehrin büyüsü.
Dünya’da iki kıtayı birleştiren tek şehir olan İstanbul’un her iki yakası da bir başka güzel. Öyle bir gün de gezilecek görülecek gibi de değil. En az bir hafta ayırmalısınız İstanbul’a ki güzelliklerini ve dokusunu içinize sindirin. Bir de fotoğraf makineniz olsun yanınızda. Çünkü İstanbul’un her köşesi bambaşka, adeta film setinden ya da fotoğraf stüdyosundan kareler gibi. Oldukça çeşitli, etkileyici ve sihirli.
İstanbul, yılın her dönemi çok sayıda yerli ve yabancı turistin ziyaret ettiği bir şehir, hatta metropol. Gelen çok sayıda misafiri ise ağırlamak için pek çok faklı kategoride ve kalitede konaklama tesisleri bulunuyor İstanbul’da.
İster Avrupa isterseniz de Anadolu Yakası’nda pek çok konforlu ve kaliteli tesis var. İsterseniz bir şehir otelinde isterseniz de küçük ve şirin bir İstanbul butik otelinde konaklayabilirsiniz.
Eğer şehrin kalabalığından biraz daha uzaklarda bir konaklama isterseniz Anadolu Yakası’nda Çekmeköy ilçesine bağlı Ömerli beldesini tercih edebilirsiniz. Ağva, Şile, Polonezköy gibi hafta sonu kaçamakları için uygun pek çok noktaya da yakın olan Ömerli; misafirlerine kalabalıktan biraz daha uzakta bir tatil sunuyor.
İstanbul Ömerli otelleri yılın her dönemi hizmete açıklar. Üstelik şehir içinde ulaşmak istediğiniz pek çok tarihi ve turistik yere de oldukça yakın konumdalar. Şehir içi ulaşımı kullanarak ya da kendi aracınızla kısa sürede ulaşabilirsiniz.
İstanbul Ömerli otelleri modern özellikteki farklı mimarileri ile de göz dolduruyorlar. Günümüz modern imkânlarının hemen hepsine sahip Ömerli otelleri, size güzel bir tatil sunuyorlar. Eğer şirin bir can dostu ile gelmek isterseniz Ömerli otellerinin bazılarında köpeğiniz için de bir otel mevcut.
Ömerli otellerini sadece turistik seyahatleriniz için değil, iş seyahatleriniz ya da özel davetleriniz için de tercih edebilirsiniz. Ömerli otellerinde konakladığınızda yüzme, spor salonu gibi aktivitelerin dışında binicilikle de ilgilenebilirsiniz.
İstanbul Ömerli otel fiyatları ise konakladığınız otelin kalitesine ve sunduğu hizmete göre farklılık gösterebiliyor. Genellikle her misafirin bütçesine uygun konaklama imkânı bulmak mümkün.
Sitemizi inceleyerek Ömerli otelleri, Ömerli otel fiyatları ve uygun fiyat seçenekleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. İyi tatiller.
 

Filtreler
Tesisteki Olanaklar
Tümünü Gör (14)
Daha Az Göster
Nereye Gidiyorsunuz?
Giriş
18.07.2024
Çıkış
19.07.2024
Misafirler
2 misafir