×
Görmeniz Gereken En İlginç Butik Oteller

Samimi ve kalabalıktan uzak, konforlu, şirin, tarih, doğa, özgün tasarım ve dekorasyon, dostluk ve arkadaşlık, özel hizmet…. İşte tüm bunlar aklımıza tek bir şeyi getiriyor: butik oteller!

Butik oteller son yıllarda turizmin ve tatilin parlayan yıldızları! İç ve dış mimari tasarımlarından odalarının dekorasyonuna, çalışanlarının dostane yaklaşımlarına kadar ciddi tercih sebebi. Aslında samimi olmak gerekirse iyi ki butik oteller var da her şey dâhil klişesi ve karmaşasından kurtulduk diyebiliriz!

Küçük ve butik oteller, doğanın kucağındaki konforun adresi. Özellikle son yıllarda çoğu tatil beldesinde sayıları giderek artıyor. Size sağladıkları konfor ve kaliteli hizmetin yanında, işletmecileri ve çalışanları da çok renkli. Yeni arkadaşlar ediniyor ve bir sonraki tatil sezonunu iple çekiyorsunuz.

Ülkemizde her yıl yepyeni butik oteller hizmete giriyor ve bu güzellikler listesine ekleniyor. Yeni açılanların yanında gerek tasarımları gerekse de konseptleriyle ilgi çekici ve ilginç butik oteller var. İşte ülkemizin en ilginç 10 butik oteli:)

Daha fazla
×
Fiyat aralığı
{{Math.round(similars.filters.pricerange[0])}}
{{Math.round(similars.filters.pricerange[1])}}
Nasıl Bir Yer Arıyorsun? Filtrelemek için Tıkla!{ $class.adwords->Write(1) }
 
Fiyat Sor
{{hotel.zone}} Merkez: {{hotel.distance.citycenter.distance}} {{hotel.distance.citycenter.type.toLowerCase()}}
Nasıl Bir Yer? {{ hotel.nasilbiryer }}
Yorum Puanı
{{hotel.avarage}}
Program Ortağı
Özel Teklif
{{hotel.specialoffers}}
Fırsatlar için tıklayın
{{hotel.fiyat_min.discount}}% indirim
{{hotel.fiyat_min.total}} {{hotel.fiyat_min.price}} TRY
Şu an Kapalı

Tesisler Listeleniyor

Favorilere Ekle
Favoriler