×

Heybeliada Otelleri

Kalabalık şehirlerde bazen çaresiz mi kalıyorsunuz, İstanbul'un o ağır temposu sizi de bunaltıyor mu, hiç kalabalıklardan kaçmak ve kendinizi doğaya bırakmak istediniz mi? İşte Heybeliada tam size göre bir yer. Kelimenin tam manasıyla stresinizi, yorgunluğunuzu ve negatif enerjinizi alabilecek bir yer. Gelin bu enfes yere, bırakın kendinizi yemyeşil doğaya ve masmavi denize. Kendinizi, ruhunuzu dinleyin ve hatta dinlendirin. İşin, temponun, ağır yükün tam zirvesinde yapın bunu. Yapın ki Heybeliada hiç çıkmasın aklınızdan sizde bıraktıklarıyla.

İstanbul'un eşsiz yerlerinden biri olan Heybeliada yine aynı şehrin, büyüklüğüne göre ilk iki adasından biridir. Serin havası, çam ağaçlarıyla kaplı yolları ve deniziyle güzel bir doğar harikasıdır. Doğa harikası olmasının yanı sıra aynı zamanda bir kültür hazinesidir denilebilir. İçerisinde Osmanlı ve Bizans'a ve hatta Cumhuriyet devrine ait eserler bulunmaktadır.

Özellikle bahar ve yaz aylarında ziyaretçi akınına uğramaktadır Heybeliada. Ama daha çok, tam yaz ayları değil de ilkbahardan yaza geçiş dönemlerinde bir başka olmaktadır Heybeliada. Çünkü yaz aylarında sıcaklar bazen bunaltıcı seviyeye çıkmaktadır. Günübirlik tatil için İstanbul ve çevresinde en iyi seçeneklerden biridir bu güzel yer. Temiz havası, uzun ve gizemli yollarıyla, hem Rum mimarisi hem Türk mimarisinin uyumuyla ve ufak şirin kafeleriyle ziyaretçilerini beklemektedir Heybeliada. İstanbul kıyılarında bohça ya da çanta gibi göründüğünden buraya eski dilde çanta manasına gelen heybe yani Heybeliada demişler. Yüksekliği fazla olmamakla beraber yaklaşık 150 metredir ve gerek coğrafi şartları ve gerekse tarihi, kültürel şartlarıyla mutlaka ziyaret edilmesi gereken yerlerden biridir. Burayı yani Heybeliada'yı gezerken o mistik havayı tadacağınızı düşünüyoruz. İstanbul'a bir de bu açıdan bakılması gerektiğini de düşünüyoruz. Bazen yanı başımızdaki güzellikleri de fark etmek gerekiyor.

Daha fazla
×
Fiyat aralığı
{{Math.round(similars.filters.pricerange[0])}}
{{Math.round(similars.filters.pricerange[1])}}
Detaylı Arama Yapın{ $class.adwords->Write(1) }
 
Fiyatları Gör
{{hotel.zone}} Merkez: {{hotel.distance.citycenter.distance}} {{hotel.distance.citycenter.type.toLowerCase()}}
Nasıl Bir Yer {{ hotel.nasilbiryer }}
5 üzerinden Konuk Puanı
{{hotel.avarage}}
Program Ortağı
Özel Teklif
{{hotel.specialoffers}}
Fırsatlar için tıklayın
{{hotel.fiyat_min.discount}}% indirim
{{hotel.fiyat_min.total}} {{hotel.fiyat_min.price}} TRY
Şu an Kapalı

Oteller Listeleniyor

KucukOteller.com.tr uygulaması
Uygulamayı indirin ve mobile olarak rezervasyon yapın
Favorilere Ekle
Favoriler