×

Karaburun'da Ne Yapılır


Karaburun’a geldiğinizde gün boyu muhteşem plajların ve tertemiz denizin tadını çıkarabilirsiniz. Gün boyu plajda güneşlenip kitabınızı okuyabilir ya d abol bol yüzebilirsiniz. İsterseniz tekne ve motorla koyları keşfe çıkabilirsiniz.
Dalış tutkunlarının uğrak yeri olan Karaburun’da siz de isterseniz tüplü ya da tüpsüz dalış yapabilirsiniz, dalış okullarından kısa eğitimler alarak gizemli mavilikleri keşfedebilirsiniz. Balık tutabilirsiniz.
Karaburun merkezde bulunan Peynirini Mağarası’nı ya da civardaki Ayşe Kadın Camisi’ni ziyaret edebilirsiniz. Merkezde sokaklarda gezip bolca fotoğraf çekebilir, alışveriş yapabilirsiniz. Karaburun’daki balıkçı köylerini keşfe çıkabilir, harika bir yürüyüş yapabilirsiniz. Zamanına denk geldiyseniz nergis çiçeklerinden toplayabilirsiniz.
Ağustos ayında yapılan Karaburun Şenlikleri’ne ya da eğer mayıs ayında gittiyseniz ilçenin meşhur Hıdrellez Şenlikleri’ne katılabilirsiniz.
İzmir merkeze gidebilir, Saat Kulesi ve Kordon’u görebilirsiniz. Kordon’da güzel bir yürüyüş yapabilirsiniz. İzmir çarşısında ya da alışveriş merkezlerinde vakit geçirebilir, sevdiklerinize ve kendinize hediyeler alabilirsiniz.

Daha fazla
×
Fiyat aralığı
{{Math.round(similars.filters.pricerange[0])}}
{{Math.round(similars.filters.pricerange[1])}}
Filtreler{ $class.adwords->Write(1) }
 
Fiyatları Gör
{{hotel.zone}} Merkez: {{hotel.distance.citycenter.distance}} {{hotel.distance.citycenter.type.toLowerCase()}}
Nasıl Bir Yer {{ hotel.nasilbiryer }}
Yorum Puanı
{{hotel.avarage}}
Program Ortağı
Özel Teklif
{{hotel.specialoffers}}
Fırsatlar için tıklayın
{{hotel.fiyat_min.discount}}% indirim
{{hotel.fiyat_min.total}} {{hotel.fiyat_min.price}} TRY
Şu an Kapalı

Oteller Listeleniyor

KucukOteller.com.tr uygulaması
Uygulamayı indirin ve mobile olarak rezervasyon yapın
Favorilere Ekle
Favoriler