×

Kartalkaya Otel Fiyatları

Günümüzde gözde kayak merkezlerinden biri halini alan Bolu Kartalkaya, Bolu il merkezine yaklaşık 40 km. uzaklıkta ve Köroğlu Dağları üzerinde yer almaktadır. Kış döneminde 3 metreye karda karın görülebildiği kayak merkezinde sezon aralık ayında

aralık ayında başlayıp neredeyse nisan ayına kadar sürmektedir. Uzun süren kayak sezonu ile de kayak severlerin gözdesi olan Kartalkaya, büyükşehirlere yakın konumu ile de pek çok ziyaretçiyi ağırlar. Büyükşehirlere yakınlığı ile özellikle hafta sonu kaçamakları için uygun olan Kartalkaya Kayak Merkezi, pek çok turist tarafından ziyaret edilmesi nedeniyle de farklı konaklama imkânlarına sahiptir. Kartalkaya’da farklı imkânlara sahip ve yaklaşık 1700 yatak kapasiteli 3 otel mevcuttur. Kayak merkezinde lüks otellerin yanında geniş imkânları ile butik oteller de hizmet vermektedir. Köroğlu Dağları’nın zirvesinde bulunan otellerin yanında yayla evlerine de rastlayabilirsiniz Kartalkaya’da. Kartalkaya otellerinde kayak yapmanın yanı sıra farklı aktivitelerle de kış tatilinizi değerlendirebilirsiniz. Akşamları şöminenizin başında karları seyrederken şarabınızı yudumlamanın keyfi bambaşka olacaktır. En uzun kayak pisti 1400 metre olan Kartalkaya’da, 13 tane kayak pisti bulunmaktadır. Yarı ılıman iklime sahip olan kayak merkezinin çevresi çam ormanları ile kaplıdır. Kartalkaya Alp kayağı, kayaklı koşu (cross-country) ve tur kayağı için uygun koşullara sahiptir. Eğer kış mevsiminizi de hafta sonu kayak kaçamakları ile geçirmek isterseniz, Kartalkaya butik otellerini rahatlıkla seçebilir ve rezervasyonunuzu erkenden yaptırabilirsiniz.

Daha fazla
×
Fiyat aralığı
{{Math.round(similars.filters.pricerange[0])}}
{{Math.round(similars.filters.pricerange[1])}}
Nasıl Bir Yer Arıyorsun? Filtrelemek için Tıkla!{ $class.adwords->Write(1) }
 
Oteli İncele
{{hotel.zone}} Merkez: {{hotel.distance.citycenter.distance}} {{hotel.distance.citycenter.type.toLowerCase()}}
Nasıl Bir Yer? {{ hotel.nasilbiryer }}
Yorum Puanı
{{hotel.avarage}}
Program Ortağı
Özel Teklif
{{hotel.specialoffers}}
Fırsatlar için tıklayın
{{hotel.fiyat_min.discount}}% indirim
{{hotel.fiyat_min.total}} {{hotel.fiyat_min.price}} TRY
Şu an Kapalı

Tesisler Listeleniyor

Sıkça Sorulan Sorular

Kartalkaya'da hangi kayak otelleri aileler için en uygun?

Golden Key Kartalkaya; konforlu yataklar, kaz tüyü yorganlar, özel yapım battaniyeler, kolalı yatak örtüleri ile ailelerin rahatlıkla konaklayabileceği bir yer. Bütün övgüleri hak ediyor.

Kartalkaya bölgesindeki ortalama otel fiyatları nedir?

Otel fiyatları için sitemizi incelebilirsiniz.

Kartalkaya'da kalmak için en iyi kayak oteller hangileri?

Golden Key Kartalkaya; ünlü mimar Lea Invent tarafından tasarlanmış özel bir seçki adeta Odaları klasik yayla evi ve lodge tipolojilerinin modern bir yorumu olmuş. Tadını çıkarın.

Kartalkaya'da hangi kayak oteller güzel kahvaltı servisine sahip?

Golden Key Kartalkaya; kahvaltısı bir şölen! Menü İtalyan ve Türk mutfağı ağırlıklı.

KucukOteller.com.tr uygulaması
Uygulamayı indirin ve mobile olarak rezervasyon yapın
Favorilere Ekle
Favoriler