×

Çeşme Barbarossa Hotel

Ilıca Mah 5011 Sokak No:34 35930 Çeşme - İzmir Telefon +90 232 716 0205 Harita
Çeşme Ilıca Otelleri
4.0 / 1 Yorum
Ilıca Mah 5011 Sokak No:34 35930 Çeşme - İzmir Harita
Whatsapp'ta Paylaş

Bu Otel; Hizmet Kalitesinin 2020 yılında Küçük Oteller Sitesi kriterlerimize uymamasından dolayı sitemizde pasif hale getirilmiştir.

Rüzgarın En Güzel Estiği Yerde, Çeşme Ilıca’da Mamurbaba’da yer alıyor otel.

Club Barbarossa yıllardır Ege’de sakladığı sırrını artık sizlerle paylaşıyor. Alaçatı rüzgarının en güzel estiği yerde, doğanın kollarında, yıldızların altında geçen mutlu bir masalı anlatacağız sizlere. Alaçatı’ya arabayla beş dakika uzaklıkta olduğunuzu unutacağınız Mamurbaba'da bulunan bu sihirli çiftlikte dertlerinizi, şehir tasalarınızı akıntıya bırakıp bir sefere çıkmaya hazır mısınız ? Aklınızın ortasında bağdaş kurup oturacak bir bahçe, yolunuzun düşeceği en anlamlı yer olacak. Alaçatı'nın en büyük havuzu, havuzun ortasında özel adası, ahşap localar, taş fırın yemekler, taze meyve suları, doğal malzemelerden dekore edilmiş, pencerelerinden içeri çiçek kokuları sızan odaları ve İzmir'in efsanesi Büyük Efes havuz izleme odasını bugüne uyarlayan mimarisiyle, taşla döşenmiş, 175m2 lüks VIP odası... Zamanı durduran, güneşe sarılan, yağmura kardeş, doğayla dost, hayata akan bir cennet köşe… Köşeleri birleştirip bir daire olmak için kapıları on iki ay ve her yaştan misafirlere açık. Tatilde dört ayaklı aile bireylerinden ayrı kalmak istemeyen misafirlerini bahçede ağırlamaktan mutluluk duyuyor.

Biz Kimiz?
1989 yılından beri Kaş'ın Bucak Koyu'nda hizmet veriyoruz. Otuz yıldır hayal kurmaktan ve başkalarının hayallerini gerçekleştirmekten vazgeçmeyen giderek kalabalıklaşan bir aileyiz.Deniz kıyılarından çiftliğe uzanan, doğaya ve çevreye saygılı kurumumuz tuğlalardan değil masallardan odalar inşa ediyor.
Sizleri  de o masallarda misafir etmekten büyük bir mutluluk duyuyoruz.
Denizlere mavi bayrak dikiyor, bahçelerde doğal ürünler yetiştirip yiyor, siz de bu tatlı hayattan mahrum kalmayın istiyoruz.

Neden Alaçatı Barbarossa?
Çünkü bahçemizdeki yüz yıllık zeytin ağaçlarına sarılmanın muhteşemliğini ve iyileştiriciliğini siz de hissedin, çıplak ayak topraklarda yürüyün, koşun istiyoruz.Gece üstümüze yağan yıldızların parlaklığını siz de görün istiyoruz.Bahçemizin kokusunu ve tadını artık anlatmak değil yaşatmak istiyoruz.
Hayallerimizi 15 dönümlük arazimizde sizinle beraber gerçekleştirmek istiyoruz. Bahçemizde yüze yakın meyve ağacındaki  meyveleri (limon, erik, dut, vs), yüzlerce kök sebzeleri (patlıcan, domates, biber, vs.)  sizlere tattırmak istiyoruz. Çocuklarınız da bahçeden kendi elleriyle meyve, sebze kopartıp yemenin ayrıcalığını yaşasın istiyoruz.Bütün bunları sadece yaz aylarıyla kısıtlamak yerine dört mevsim yaşayalım, yaşatalım istiyoruz. Bu yüzden yerden ısınan odalarımızla, ısıtılan havuzumuzla kış aylarında da Alaçatı'nın keyfini sürmenin ayrıcalığını yaşatmak istiyoruz.

Daha Az
Devamını Oku
Konaklama Tipi
Özellikler
  • Açık Yüzme Havuzu

Bilmekte Fayda Var!
Denize mesafe:
(Ilıca) 2KM
Havalanına mesafe:
Adnan Menderes - 85KM
Şehir merkezine mesafe:
Ilıca - 500M
Sezon:
1 Kasım / 31 Aralık

Konuk Yorumları
4.0 / 1 Yorum
4
Tarladan tabağa muhteşem lezzetlerle tanıştım,hava mis,yüzler gülüyor, enerjileri süper. tatil budur...
Tarladan tabağa muhteşem lezzetlerle tanıştım,hava mis,yüzler gülüyor, enerjileri süper. tatil budur... Daha Fazla
Sen de Yorum Yaz
( 0 ile 5 arası )

Your comment sending. Please wait.
Yorumunuz gönderildi. Onaylandıktan sonra görüntülenecektir.
Rezervasyon
Online Rezervasyon Yap
Sezon: 1 Kasım / 31 Aralık
Ev Sahibi;
Otelimizin sayfasına hoş geldiniz. Bu sitede otelimiz hakkında her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz. Ayrıca konuk yorumlarını okuyabilir ve siz de yorum yapabilirsiniz. Herhangi bir sorunuz veya rezervasyon talebiniz olursa bilgi formunu doldurup bize ulaşabilirsiniz.

İyi Tatiller...
Benzer Yerler
KucukOteller.com.tr uygulaması
Uygulamayı indirin ve mobile olarak rezervasyon yapın
Favorilere Ekle
Favoriler