Çeşme Barbarossa Hotel

Ilıca Mah 5011 Sokak No:34 35930 Çeşme - İzmir
Editörümüz tarafından onaylandı

Bu Otel; Hizmet Kalitesinin 2020 yılında Küçük Oteller Sitesi kriterlerimize uymamasından dolayı sitemizde pasif hale getirilmiştir.

Rüzgarın En Güzel Estiği Yerde, Çeşme Ilıca’da Mamurbaba’da yer alıyor otel.

Club Barbarossa yıllardır Ege’de sakladığı sırrını artık sizlerle paylaşıyor. Alaçatı rüzgarının en güzel estiği yerde, doğanın kollarında, yıldızların altında geçen mutlu bir masalı anlatacağız sizlere.

Alaçatı’ya arabayla beş dakika uzaklıkta olduğunuzu unutacağınız Mamurbaba'da bulunan bu sihirli çiftlikte dertlerinizi, şehir tasalarınızı akıntıya bırakıp bir sefere çıkmaya hazır mısınız ? Aklınızın ortasında bağdaş kurup oturacak bir bahçe, yolunuzun düşeceği en anlamlı yer olacak. Alaçatı'nın en büyük havuzu, havuzun ortasında özel adası, ahşap localar, taş fırın yemekler, taze meyve suları, doğal malzemelerden dekore edilmiş, pencerelerinden içeri çiçek kokuları sızan odaları ve İzmir'in efsanesi Büyük Efes havuz izleme odasını bugüne uyarlayan mimarisiyle, taşla döşenmiş, 175m2 lüks VIP odası... Zamanı durduran, güneşe sarılan, yağmura kardeş, doğayla dost, hayata akan bir cennet köşe… Köşeleri birleştirip bir daire olmak için kapıları on iki ay ve her yaştan misafirlere açık. Tatilde dört ayaklı aile bireylerinden ayrı kalmak istemeyen misafirlerini bahçede ağırlamaktan mutluluk duyuyor.

Biz Kimiz?

1989 yılından beri Kaş'ın Bucak Koyu'nda hizmet veriyoruz. Otuz yıldır hayal kurmaktan ve başkalarının hayallerini gerçekleştirmekten vazgeçmeyen giderek kalabalıklaşan bir aileyiz.Deniz kıyılarından çiftliğe uzanan, doğaya ve çevreye saygılı kurumumuz tuğlalardan değil masallardan odalar inşa ediyor.

Sizleri de o masallarda misafir etmekten büyük bir mutluluk duyuyoruz.

Denizlere mavi bayrak dikiyor, bahçelerde doğal ürünler yetiştirip yiyor, siz de bu tatlı hayattan mahrum kalmayın istiyoruz.

Neden Alaçatı Barbarossa?

Çünkü bahçemizdeki yüz yıllık zeytin ağaçlarına sarılmanın muhteşemliğini ve iyileştiriciliğini siz de hissedin, çıplak ayak topraklarda yürüyün, koşun istiyoruz.Gece üstümüze yağan yıldızların parlaklığını siz de görün istiyoruz.Bahçemizin kokusunu ve tadını artık anlatmak değil yaşatmak istiyoruz.

Hayallerimizi 15 dönümlük arazimizde sizinle beraber gerçekleştirmek istiyoruz. Bahçemizde yüze yakın meyve ağacındaki meyveleri (limon, erik, dut, vs), yüzlerce kök sebzeleri (patlıcan, domates, biber, vs.) sizlere tattırmak istiyoruz. Çocuklarınız da bahçeden kendi elleriyle meyve, sebze kopartıp yemenin ayrıcalığını yaşasın istiyoruz.Bütün bunları sadece yaz aylarıyla kısıtlamak yerine dört mevsim yaşayalım, yaşatalım istiyoruz. Bu yüzden yerden ısınan odalarımızla, ısıtılan havuzumuzla kış aylarında da Alaçatı'nın keyfini sürmenin ayrıcalığını yaşatmak istiyoruz.

Çeşme Barbarossa Hotel

Ev Sahibinden Not

Tesisimizin sayfasına hoş geldiniz. Bu sitede hakkımızda hakkında her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz. Ayrıca konuk yorumlarını okuyabilir ve siz de kaldıysanız olumlu veya olumsuz görüşlerinizi yazabilirsiniz. Herhangi bir sorunuz veya rezervasyon talebiniz olursa bilgi formunu doldurup bize ulaşabilirsiniz. İyi Tatiller...
4.0 · 1 yorum
Giriş
Çıkış
Misafirler
2 misafir
1 Kasım ile 31 Aralık arasında açık

Bilmekte Fayda Var

Giriş Saati
14:00
Çıkış Saati
12:00
Denize uzaklığı
Ilıca 2KM
Havalimanına uzaklığı
Adnan Menderes 85KM
Şehir merkezine uzaklığı
Ilıca 500M

Odalar

1
4

1 Kişilik Oda

1 kişilik
Standard Bed (0 m2)

2 Kişilik Oda

2 kişilik
Standard Bed (0 m2)

3 Kişilik Oda

3 kişilik
Standard Bed (0 m2)

4 Kişilik Oda

4 kişilik
Standard Bed (0 m2)

Özellikler

Açık Yüzme Havuzu

Ziyaretçi Yorumları

Selma Kılıççı
Selma Kılıççı
· İyi
Tarladan tabağa muhteşem lezzetlerle tanıştım,hava mis,yüzler gülüyor, enerjileri süper. tatil budur...

Benzer Tesisler

1
8

Marge Hotel, Yıldızburnu

4.7 · Harika · 3 yorum
Lüks Otel Ilıca Çeşme
En iyi fiyat alınıyor
5.0 · Harika · 3 yorum
Lüks Otel
En iyi fiyat alınıyor