×

Çanakkale Merkez Otelleri

Tarih, Deniz, Ferahlık…
Bağımsızlık tarihimizin en önemli şehrine götürüyoruz sizleri, yani Çanakkale'ye. Çanakkale deyince bizim aklımıza ilk olarak tarih, deniz, ferahlık gelmekte çünkü. Yerleşim bakımından ülkemizin kuzey batı kesiminde Marmara Bölgesinde yer alan Çanakkale şehrinin hem Marmara Denizi hem de Ege Denizine kıyısı bulunmaktadır. Özellikle son 10 yılda hem daimi hem de geçici sıkça göç almasının sebepleri içerisinde ekonomik faaliyetlerin yanında nitelikli bir yaşam standardına ulaşmasını sayabiliriz. Çanakkale ekonomik açıdan her geçen zaman dilimi içerisinde gelişme göstermekte ve adalarından tutun sahillerine, iç bölgelerine kadar gittikçe örnek bir şehir hüviyetine bürünmektedir.
Şehri gözde bir şehir yapan özelliklerin başında Boğazları ve tarihi önemi gelmektedir. Gerek Truva Savaşları ve gerekse Çanakkale Muharebeleri hem ülkemizde hem de dünyanın birçok noktasında Çanakkale'yi her zaman gözde bir tarih/medeniyet şehri yapmaktadır. Anadolu tarihinin en eski dönemlerinden itibaren Çanakkale sürekli olarak yaşam izlerinin bulunduğu ve tüm çağlarda albenisini koruyan bir yerleşim merkezi olarak karşımıza çıkmaktadır.
Verimli toprakları, yol boyunca sürüp giden uzunca yeşil manzarası, tabiatın tüm hünerlerini cömertçe sergilediği bir konumda olması, adaları ve yarımadalarıyla Çanakkale sizleri beklemekte. Çanakkale'de koyların sığlığı ve sakinliği de öne çıkan bir diğer özellik olarak bilinmektedir. Şehre geldiğinizde derin bir mutfak kültürü, çok geniş sayıda doğal ürün, hem doğa turizmi hem de kültür turizmi öne çıkan diğer özellikle olarak bilinmektedir. Ayrıca son dönemlerde doğa ve su sporları açısından da Çanakkale sürekli gelişmektedir, bir de bu duruma festivalleri ekleyecek olursak size dolu dolu bir tur ve gezi programı çıkacaktır. Hem Asya hem de Avrupa'da, hem karada hem de adada bu turu anlamlı kılmak için buyurun Çanakkale'ye.

Daha fazla
×
Fiyat aralığı
{{Math.round(similars.filters.pricerange[0])}}
{{Math.round(similars.filters.pricerange[1])}}
Filtreler{ $class.adwords->Write(1) }
 
Fiyatları Gör
{{hotel.zone}} Merkez: {{hotel.distance.citycenter.distance}} {{hotel.distance.citycenter.type.toLowerCase()}}
Nasıl Bir Yer {{ hotel.nasilbiryer }}
Yorum Puanı
{{hotel.avarage}}
Program Ortağı
Özel Teklif
{{hotel.specialoffers}}
Fırsatlar için tıklayın
{{hotel.fiyat_min.discount}}% indirim
{{hotel.fiyat_min.total}} {{hotel.fiyat_min.price}} TRY
Şu an Kapalı

Oteller Listeleniyor

KucukOteller.com.tr uygulaması
Uygulamayı indirin ve mobile olarak rezervasyon yapın
Favorilere Ekle
Favoriler