Çatı Sapanca'da Sömestr Tatili

Bu sömestr tatilinde çocuklarla nereye gitsem’ diyorsanız, İstanbul’a yakın Sapanca’dan bir adres verelim size, Çatı Sapanca.

Sapanca İstanbul’a yakın, göl kıyısındaki yeşil dokusuyla da her mevsim canlı bir rota. Çatı Sapanca ise lüks bungalov evleriyle size özel bir tatil yaşatacak kadar donanımlı. Çocuklar oyuna doysun, siz de keyfe. Üşütmeyen sıcacık havuzu, bahçede barbeküsü ve yanan ateşi bile bu bungalov ev keyfi için bir bahane.

2+1 asma katlı bungalovlar ve mahzen evlerin hepsi 2 yatak odalarıyla 4 kişilik. Evlerin içinde de 3D akıllı TV seyrinden tutun, yemek hazırlayıp sunabileceğiniz tam teşekküllü mutfağa kadar her şey mevcut. Tüm odaları klimalı ve yerden ısıtmalı bu evlerin önlerinde de kocaman bir bahçe var.

Bahçe yazın yeşil, kışın da kar yağdığında seyrine doyum olmuyor. Ve hava nasıl olursa olsun sıcacık olan ısıtmalı havuz bahçenin bir köşesinde sizi bekliyor.

Akşam yemeğini barbekü eşliğinde yemek isterseniz ya da ateş kazanı etrafında muhabbet sevenlerdenseniz bahçe konforuna bunlar da dahil. Çatı Sapanca’da ailecek bir arada olabileceğiniz en güzel yerlerden birindesiniz.

Kahvaltıyı şık sunumlu serpme kahvaltı olarak evlere servis ediyorlar. Ayrıca ihtiyaçlarınız için de 7/24 açık bir resepsiyon bulunuyor.

Çatı Sapanca’nın ocak – şubat aylarında (sömestr dönemi hariç) gecelik fiyatları hafta içi 6.000 TL, hafta sonu 7.000 TL.Sömestr tatili için gecelik fiyatları ise hafta içi 7.000 TL, hafta sonu 8.000 TL. Bu fiyatlar bungalov başına ve 4 kişilik konaklamalar için geçerli. Ekstra kişiler için otele sorun derim.

Telefon: +90 501 082 70 70 ve +90 264 582 70 70 / https://www.kucukoteller.com.tr/cati-sapanca

Bölgede nerede ne yenir sorusuna cevabımız ise World Classic’s de ev yapımı burger, Break Kahve’de kruvasan kahve ve Eker Lokantası’nda ev yemekleri! Madem buralara kadar geldiniz, Sapanca’nın çok yakınında Maşukiye’de alabalık yemeden de dönmeyin.

Sapanca Gölü’nün güzelliği her mevsim baki. Çevre keşiflerini genişletmek isterseniz Kartepe Kayak Merkezi ve saf oksijeniyle ruhunuzu ısıtacak Soğucak Yaylası da tesise yakın. İsterseniz Uzunkum sahilinde pedal çevirmek için gelirken yanınıza bisiklet de alın, olmadı kiralayın.