×
Gökova Rehberi

Rüya Gibi Bir Tatil İfadesinin Somut Örneği…

Hani bazı reklamlarda yurtdışında adeta cennetten bir köşe gibi sunular cam gibi deniz, muhteşem doğa ve otantik bir mimari bizlere sunulur ya, işte bunun aynısı ve hatta belki daha da güzeli ülkemizde de mevcut. Muğla, Gökova'dan bahsediyoruz. Tatil dediğimizde aklımıza gelen ne varsa, en güzel anlarıyla Gökova'da mevcut, sadece keşfedilmeyi bekliyor. Deyim yerindeyse Muğla Gökova adeta rüya gibi tatil ifadesinin somut örneği.

Gökova'da sizleri dolu dolu bir tatil bekliyor. Ne kadar süre kalırsanız kalın, Gökova'ya doyamayacağınızı tahmin ediyoruz. Gökova'da birbirinden güzel cam gibi ve adeta akvaryum tadında koylar bulunmaktadır. En çok ilgi gören yerlerin de başında gelmektedir. Birçok tekne turu bu koylarda yapılmaktadır. Gökova Körfezi ise klasik bir Ege görüntüsü olan koyu mavi ve yeşilin buluştuğu yer ve bunun yanında birkaç adacıktan oluşan hem de önemli turizm bölgelerine yakınlığı ile bilinmektedir. Körfezdeki adalardan bazıları Kleopatra, Şiir, Balayı ve özellikle Sedir Adası yoğun ilgi görmektedir. Sedir Adası'nda bazı tarihi kalıntılar da bulunmakta ve deniz tıpkı Maldivler'e benzemektedir. Gökova dâhilinde bulunan Akyaka özellikle yakın zamanlarda turizm yatırımları ile ünlenmiş ve sıkça ziyaret edilir konuma gelmiştir. Doğal görünüm açısından Gökova, yarıştığı yurtiçi ve yurt dışındaki birçok yerden geri kalmayacak derecede güzeldir ve en önemli özelliği deniz suyunun berraklığıdır.

Gökova'da sadece doğal güzellikler yok. Aktivite tarih/kültür açısından da birçok seçenek bulunmaktadır. Gökova Bisiklet Turu, yaz döneminde Uçurtma Sörfü, Yelken turları ve tekne turları periyodik olarak düzenli bir şekilde yapılmaktadır. Muğla Gökova'ya gelmişken hem bu aktivitelere katılmanızı ve ayrıca Gökova Evleri olarak ünlenen kendine has tarzıyla Gökova Sokaklarını ve Okaliptüs Yolu'nu da mutlaka görmenizi tavsiye ederiz.

Daha fazla
×
Fiyat aralığı
{{Math.round(similars.filters.pricerange[0])}}
{{Math.round(similars.filters.pricerange[1])}}
Filtreler
{ $class.adwords->Write(1) }
 
Fiyatları Gör
{{hotel.zone}} Merkez: {{hotel.distance.citycenter.distance}} {{hotel.distance.citycenter.type.toLowerCase()}}
Nasıl Bir Yer {{ hotel.nasilbiryer }}
Yorum Puanı
{{hotel.avarage}}
Program Ortağı
Özel Teklif
{{hotel.specialoffers}}
Fırsatlar için tıklayın
{{hotel.fiyat_min.discount}}% indirim
{{hotel.fiyat_min.total}} {{hotel.fiyat_min.price}} TRY
Şu an Kapalı

Oteller Listeleniyor

Favorilere Ekle
Favoriler