Butik ve Küçük Oteller Kitabı 2011 çıktı!

 

Butik ve Küçük Oteller Kitabı tüm kitapçılarda yerini aldı. Bu rehbersiz tatile çıkmayın! Küçük, butik, otantik, tarihi oteller ve şirin pansiyonlar..

Butik, otantik, tarihi küçük oteller son yıllarda kendine özel hizmet bekleyen seyahat severlerin talepleriyle ve bu işe gönlünü koymuş ev sahiplerinin yatırımlarıyla hız kazanan bir konaklama alternatifi sunuyor. Konumu, konukları ve "ev sahibi"nin dokunuşlarıyla hayat bulan kişiye özel hizmet anlayışlarıyla birbirlerinden farklılaşarak tatil anlayışına standartların ötesinde bir değer katıyorlar. Yalın veya gösterişli, tarihi ya da modern bir mimari tasarımla ister müthiş bir deniz manzarasına karşı, ister denize sıfır, gerek doğanın içinde, gerekse şehrin merkezinde, belki kolayca bulabileceğiniz, belki aramanız gereken bir yerde ve bunun gibi sayısız özellikleriyle konuklarına "unutulmaz"ı yaşatmak için fevkalade bir emek sarf ediyorlar.

Butik, otantik, tarihi küçük oteller arasından seçilen 185 tesisten oluşan bu özel seleksiyonu, 2011 yılına özel olarak hazırlanan "Butik ve Küçük Oteller - Ev sahipleriyle, kişiye özel, küçük, butik, otantik, tarihi oteller" kitabında bulabilirsiniz.

Tadı damağınızda kalacak tatiller diliyoruz!


www.KucukOteller.com.tr
www.BoutiqueSmallHotels.com
www.TheSmallHotels.com