Kastamonu da konak ve kayak keyfi

Türkiye'nin en kaliteli toz karına sahip Ilgaz Dağı Kayak Merkezinin tadını çıkarın; Uğurlu Konakları Özel Konaklama tesisinde keyif yapın.

İster haftasonu ister izin alıp haftaiçlerinde, Türkiye'nin en kaliteli toz karına sahip Ilgaz Dağı Kayak Merkezinin tadını çıkarın. Muhteşem doğası, çam ormanları, yenilenen liftleri ve pistleri ile Ilgaz Dağı, tatiliniz için benzersiz bir tercih olacaktır. Kastamonu'ya sadece 35 km mesafede yer alan Ilgaz Dağı kayak tesislerine, Kastamonu'da konaklayarak 35- 40 dakikada ulaşabilirsiniz. 


Kastamonu'da en iyi konaklama tercihiniz ise, Kastamonu'nun geleneksel ahşap konakları olmalıdır. Tarihi 200 yıl geriye giden tarihi konaklar, tarihin koynunda günümüzün konforunu size yaşatacaktır. Uğurlu Konakları Özel Konaklama tesisi, sömestr tatili boyunca, sımsıcak ortamıyla ve sürpriz hizmetleriyle kayak tutkunlarının hizmetindedir. 2-3 ve 4 dört kişilik odalarıyla, zengin açık büfe yöresel kahvaltısıyla ve gün boyu devam eden ikramlarıyla 24 saat hizmet sunan konaklarda kalarak; hem Ilgaz'da kar ve kayak keyfinin tadını çıkarabilir, hem Kastamonu'nun tarih yüklü ortamının ve yöresel alışveriş olanaklarının tadına varabilirsiniz. Uğurlu Konakları 0366 212 82 02 - 04 
http://www.kucukoteller.com.tr/ugurlu-konaklari