Mercan Köşk Alaçatı da Keyif dolu bir deneyim

Mercan Köşk Alaçatı'da Keyif dolu bir deneyim

Ege’ nin doğası ve mimarisi ile öne çıkan incisi Alaçatı’ da üçüncü sezonuna hazırlanan Mercan Köşk Alaçatı, kasabanın hareketli meydanının enerjisini, sörf rüzgarlarının esintisini ve Ege  mimarisinin taştan gölgesinde  dingin  mutluluk hissini  vadediyor.

Mercan Köşk Alaçatı adını aldığı mercanın canlı renklerini mimarisi ve dekorasyonuna taşıyan, size özel bir tatil sunan farklı bir mekan.

Geniş bahçesi sabah kahvaltısı, akşam havuz başındaki barda bir içki almak için ideal. Havuzu denize gitmeden serinlemek isteyenler için düşünülmüş. 

Dekorasyonu ile fark yaratıyor...

Mercanın enerjisi  otelin panjurlarından, odalarına  kadar uzanıyor.

Digiturk, kablosuz internet olanaklarına sahip 11 odanın her biri ayrı renk ve dekorasyona sahip.  Otelin ismini en iyi  temsil eden Mercanlı Oda, otelin cumbalı iki odasından biri.
Bir odada lavanta renginin sakinliğini diğer odada beyazın ferahlığı, bir odada mercanın canlılığını bulabilirsiniz. Otelin sahibesi Nilüfer Çavuşoğlu’ nun el boyaması yastıkları, kahvaltı takımları, banyo lavaboları bu farklı hisleri yaşamanızı ve Mercan Köşk’ ün müşterisinden öte konuğu olduğunuzu hissetmenizi sağlıyor.

Mercan Köşk’ ün kapısındaki mercan desenleri de otele kimlik kazandıran öğelerden.

Mercan Köşk Alaçatı, meydana 5 dk. yürüme mesafesinde. Sörf kulüpleri ve plajlara ise 3 km. uzaklıkta.

Adres: Hacı Memiş mah. Şehitlik altı No: 9 Alaçatı
Bilgi için : 0232 716 07 44- 45 / 0532 511 40 80