×

Marmaris-Kumlubük Butik Otelleri ve Küçük Otelleri

Tertemiz plajdan basamaklarla çıkarak ulaştığınız Marmaris Kumlubük butik otelleri, yemyeşil bahçelerinin içinde, rengârenk çiçekleriyle karşılıyor misafirlerini. Marmaris Kumlubük, Bozburun Yarımadası’nın neredeyse hiç el değmemiş en güzel bölgölerinden.

Denizi ve doğası ayrı güzel, suyun altı ayrı güzel. Yerli turistlerden çok yabancı turistlerin sıklıkla tercih ettiği bir belde olan Kumlubük’te konaklama tesislerinin sayısı oldukça az. Henüz yeni yapılanma için imar izninin verilmediği beldede, Kumlubük otelleri az sayıda ve genellikle butik otel şeklinde hizmet veriyorlar. Kumlubük butik otelleri, denize sıfır ve her bir otelin kendine ait bir plajı var. Masmavi denize ve tertemiz plaja, otelinizden basamaklarla ulaşıyorsunuz. Muhteşem deniz manzarasına hâkim Kumlubük butik otellerinin restoranları ise pek çok lüks restorana taş çıkaracak kadar lezzetli yemeklere sahip. Günün yorgunluğunu Kumlubük butik otelinin restoranında, manzaraya karşı şarabınızı yudumlarken attığınızda bize hak vereceksiniz. Kumlubük butik otellerinde konakladığınızda Marmaris’e ve Turunç’a da yakın konumda olacaksınız. İsterseniz günübirlik, bu beldelere de geziler düzenleyebilirsiniz. Tekne turlarına katılabilir, yürüyüşlere çıkabilirsiniz. Ama asıl olan Kumlubük koyunun su altı zenginliklerine tanıklık etmek. Sahilde kano, dalış, ringa, banana gibi her türlü su sporu deneyimi için su sporları merkezleri var. İsterseniz kendi ekipmanlarınızı getirip kendinizde dalış yapabilirsiniz, arkadaş grubunuzla. Eğer daha önce bu tarz tecrübeleriniz yoksa bir deniz gözlüğü ve palet edinip çok derinlere inmeden, su altı dünyasının güzelliklerine tanıklık edebilirsiniz. Marmaris Kumlubük otelleri her yıl kalite ve konfordan ödün vermeden misafirlerini ağırlıyor. Kumlubük butik otellerinin fiyat seçenekleri de oldukça uygun. Ancak az sayıda Kumlubük oteli olduğu için rezervasyon yaptırmanız iyi olacaktır. Şimdiden, doğayla baş başa iyi tatiller.

Daha fazla
×
Fiyat aralığı
{{Math.round(similars.filters.pricerange[0])}}
{{Math.round(similars.filters.pricerange[1])}}
Nasıl Bir Yer Arıyorsun? Filtrelemek için Tıkla!{ $class.adwords->Write(1) }
 
Fiyat Sor
{{hotel.zone}} Merkez: {{hotel.distance.citycenter.distance}} {{hotel.distance.citycenter.type.toLowerCase()}}
Nasıl Bir Yer? {{ hotel.nasilbiryer }}
Yorum Puanı
{{hotel.avarage}}
Program Ortağı
Özel Teklif
{{hotel.specialoffers}}
Fırsatlar için tıklayın
{{hotel.fiyat_min.discount}}% indirim
{{hotel.fiyat_min.total}} {{hotel.fiyat_min.price}} TRY
Şu an Kapalı

Tesisler Listeleniyor

Sıkça Sorulan Sorular

Marmaris Kumlubük'te güzel manzaraya sahip oteller hangileridir?

Dionysos Hotel dağların kovuğunda özel olarak işlenmiş tüyler ürpertici bir yer. Manzara müthiş. İyi şarap ve iyi zeytinyağının en has halini burada deneyimledik. Bütün övgüleri hak ediyor.

Marmaris Kumlubük bölgesindeki otellerin ortalama fiyatları nedir?

Otel fiyatları için sitemizi inceleyebilirsiniz.

Marmaris Kumlubük bölgesinde tavsiye edebileceğiniz en iyi oteller hangileri?

Dionysos Hotel büyülü güzelliği, uçsuz bucaksız manzarası ve olağanüstü sakinliği ile oldukça rafine bir yer.

Marmaris Kumlubük bölgesindeki havaalanına yakın en iyi oteller hangileridir?

Dalaman Havaalanı Kumlubük'e 120 km uzaklıkta. Sitemizde tavsiye ettiğimiz yerleri inceleyebilirsiniz.

Marmaris Kumlubük bölgesinde Amos Antik Kenti yakınlarındaki oteller hangileridir?

Amos Antik Kenti'ne harika bir rotada yaklaşık bir saat yürüyerek varılıyor. Antik tiyatronun kalıntıları, Amos Koyu ve Kumlubük Koyu görülmeye değer bir ihtişamla sizleri bekliyor...

KucukOteller.com.tr uygulaması
Uygulamayı indirin ve mobile olarak rezervasyon yapın
Favorilere Ekle
Favoriler