Haritada Göster
Filtreler
Tesisteki Olanaklar
Tümünü Gör (14)
Daha Az Göster
Nereye Gidiyorsunuz?
Giriş
19.04.2024
Çıkış
20.04.2024
Misafirler
2 misafir
Şu anda kapalı
05 May ile 15 Eki arasında açık

Villa Florya Otel Kumlubük

5.0 · Harika · 5 yorum
En iyi fiyat alınıyor

Marmaris Kumlubük Otelleri

Masmavi pırıl pırıl denizi yemyeşil doğası, içeriye doğru geçmiş hilali andıran koyu ile mutlaka görülmesi gereken bir yerdir Kumlubük ve onun çevresi. Ülkemiz turizm açısından dünyanın en önemli merkezlerinden bir tanesidir hiç şüphesiz. Kış turizmi, doğa turizmi, kültür turizmi ve son yıllarda gelişen konferans turizmi bunlar içerisinde sayabileceğimiz türlerdir. Ama Türkiye denince akla gelen yerler Ege ve Akdeniz kıyılarıdır ve yaz turizmidir. Çeşitli aktiviteler bakımından son derece zengin bir bölüme sahibiz. Dolayısı ile bunların içerisinde ülkemizin ezelden beri önemli bir konuma sahip olduğu yaz turizmini söylemeden geçemeyiz. Ege ve Akdeniz kıyılarımız hatta ve hatta Güney Marmara kıyıları artık dünyaca ünlüdür. Sahillerimizi adeta biçilmiş kaftandır. Bunların içerisinde de Marmaris dillere destandır. Marmaris'in içerisinde bulunan Kumlubük ise bize verilmiş en güzel hediyelerden bir tanesidir, bir saklı cennet gibidir. Artık ülkemiz turizm konusunda o kadar ilerlemiştir ki yaz turizmi bile kendi içerisinde bölümlere ayrılmaktadır.

Kumlubük'e yolunuzun düşmesi gerekiyor mutlaka, inanın ki bitmesini istemeyeceğiniz dakikalar siz orada olduğunuz andan itibaren başlayacaktır. Masmavi denizinden yemyeşil çam ormanlarından ve tertemiz doğadan mutlaka istifade etmelisiniz. Manzarasını izlemeli ve hatta orada mutlaka ruhunuzu dinlendirinmelisiniz. Dilerseniz dalış dahi yapabilirsiniz çünkü buna çok müsait bir ortam var. Yaz sezonu boyunca yerli ve yabancı birçok turisti misafir eden Kumlubük, ülkemizin ve Marmarisin en önemli koylarından bir tanesidir. Burada en az 1 -2 gün kalmanızı size tavsiye ediyorum. Kendinizi dinleyebilir aktivite yapabilir ve hatta dalış da yapabilirsiniz derinliği kısa bir süre sonra başlıyor. Yürüyüş parkurları meşhur tertemiz havasıyla o çam ormanlarının arasında yürüyüş yapmanızı trekking yapmanızı ve tepelere tırmanmanızı da tavsiye ederiz.

Etiketler: kumlubük otelleri, kumlubük balayı otelleri, kumlubük deniz kenarı otel, kumlubük butik otelleri, kumlubük jakuzili otel, kumlubük havuzlu otel, kumlubük şömineli otel, kumlubük deniz manzaralı otel, kumlubük doğa içinde otel, kumlubük otel, kumlubük denize sıfır butik otel fiyatları

Sıkça Sorulan Sorular

Marmaris Kumlubük'te güzel manzaraya sahip oteller hangileridir?
Dionysos Hotel dağların kovuğunda özel olarak işlenmiş tüyler ürpertici bir yer. Manzara müthiş. İyi şarap ve iyi zeytinyağının en has halini burada deneyimledik. Bütün övgüleri hak ediyor.
Marmaris Kumlubük bölgesindeki otellerin ortalama fiyatları nedir?
Otel fiyatları için sitemizi inceleyebilirsiniz.
Marmaris Kumlubük bölgesinde tavsiye edebileceğiniz en iyi oteller hangileri?
Dionysos Hotel büyülü güzelliği, uçsuz bucaksız manzarası ve olağanüstü sakinliği ile oldukça rafine bir yer.
Marmaris Kumlubük bölgesindeki havaalanına yakın en iyi oteller hangileridir?
Dalaman Havaalanı Kumlubük'e 120 km uzaklıkta. Sitemizde tavsiye ettiğimiz yerleri inceleyebilirsiniz.
Marmaris Kumlubük bölgesinde Amos Antik Kenti yakınlarındaki oteller hangileridir?
Amos Antik Kenti'ne harika bir rotada yaklaşık bir saat yürüyerek varılıyor. Antik tiyatronun kalıntıları, Amos Koyu ve Kumlubük Koyu görülmeye değer bir ihtişamla sizleri bekliyor...