×
Bodrum Torba Otelleri

Bodrum Torba; Denize kadar, yol boyunca uzanan çam ağaçları ve Bodrum’dan biraz daha farklı ve sakin tatil anlayışı ile turistlerin en çok tercih ettiği tatil beldelerinden biridir.

Torba, Bodrum’un merkezine yaklaşık 6-7 kilometre uzaklıkta ve Bodrum Yarımadası’nın hemen baş tarafında yer alıyor. Yemyeşil çam ormanları ve denize kadar uzanan yolun her tarafının çam ağaçları ile kaplı olması ise size harika bir doğa manzarası sunuyor.

Son yıllarda Bodrum Torba’nın doğal güzellikleri ve denizi keşfedildikçe, Torba otellerinin sayısı da gittikçe artıyor. Genellikle deniz kenarında ve çam ormanlarının arasında konumlanan Torba butik otelleri, size harika manzaralar sunuyor. Denize kıyısı olan ve kendilerine ait plajları da bulunan Torba otellerinin hemen hepsinin, kendine ait bir yüzme havuzu da bulunuyor. Bodrum Torba otellerinde konaklarken hem denizin tadını çıkarabilir hem de doğa yürüyüşleri ile doğanın farkına varabilir, tekne turları ile de mavilikleri keşfe çıkabilirsiniz. Torba otellerinin muhteşem restoranlarında ise lezzetli yemeklerin tadına bakarak günün yorgunluğunu atacaksınız.

Bodrum Torba otel fiyatları, sundukları hizmete ve konfora göre oldukça uygun. Siz de Torba’da geçirmeyi planladığınız bir yaz tatili için Bodrum Torba otellerini, otellerin fotoğraflarını ve oteller hakkında gerekli bilgiyi, uygun fiyat seçeneklerini sitemizden görebilirsiniz. Rezervasyon yaptırmayı ihmal etmeyin.

Konaklama için Bodrum Otelleri sayfasını ziyaret ediniz.

Daha fazla
×
Fiyat aralığı
{{Math.round(similars.filters.pricerange[0])}}
{{Math.round(similars.filters.pricerange[1])}}
Filtreler
{ $class.adwords->Write(1) }
 
Fiyatları Gör
{{hotel.zone}} Merkez: {{hotel.distance.citycenter.distance}} {{hotel.distance.citycenter.type.toLowerCase()}}
Nasıl Bir Yer {{ hotel.nasilbiryer }}
Yorum Puanı
{{hotel.avarage}}
Program Ortağı
Özel Teklif
{{hotel.specialoffers}}
Fırsatlar için tıklayın
{{hotel.fiyat_min.discount}}% indirim
{{hotel.fiyat_min.total}} {{hotel.fiyat_min.price}} TRY
Şu an Kapalı

Oteller Listeleniyor

Favorilere Ekle
Favoriler