×

Gökçeada Butik Otelleri

Gökçeada Butik Otelleri, Ünlü yazar Homeros’un İlyada adlı eserinde deniz tanrısı Poseidon’un adası olarak geçen Gökçeada, günümüzde Çanakkale ili sınırları içerisinde yer alır. Türkiye’nin ise en büyük adasıdır. 

Ege Denizi’nin kuzeyinde yer alan Gökçeada şarap üretimi, üzüm bağları ve turistik özellikler ile ön plandadır. Yüksek binalar tarafından işgal edilmemiş, kendini korumayı başarabilmiş olan Gökçeada, Türkiye’nin tek ve ilk su altı milli parkına da sahiptir. Gökçeada’nın en farklı özelliği ise adanın içinde bulunan bir tuz gölüdür. Tüm bu doğal güzellikleri ve tarihi zenginlikleri ile görülmeye değer bir yer olan Gökçeada, yaz kış pek çok yerli ve yabancı turisti ağırlamaktadır. Adada yaşayan Rumlar ve Türklerin ortak kültürü ile yoğrulmuş olan konaklama tesisleri size farklı bir hava verecek. Ev pansiyonculuğu ve gökçeada butik otellerinin yaygın olduğu Gökçeada’da, butik otel işletmecileri sizi dost samimiyeti ile ağırlıyorlar. Rumca ve Türkçe sesler kulağınızda yankılanırken, adaya özgü lezzetleri Gökçeada butik  otellerinde tadabilirsiniz. Çanakkale’den kalkan feribotlar ile ulaşabileceğiniz Gökçeada’da butik oteller bu yılki fiyatlarını güncellediler. Herkesin bütçesine hitap edecek fiyat seçenekleri ve rezervasyon olanakları ile Gökçeada butik otelleri ziyaretçilerini bekliyor.

Gökçeada Gezi Rehberi blogu için linke tıklayınız: https://kucukoteller.com.tr/blog/huzur-dolu-bir-ada-tatili-gokceada.html

Daha fazla
×
Fiyat aralığı
{{Math.round(similars.filters.pricerange[0])}}
{{Math.round(similars.filters.pricerange[1])}}
Filtreler{ $class.adwords->Write(1) }
 
Fiyatları Gör
{{hotel.zone}} Merkez: {{hotel.distance.citycenter.distance}} {{hotel.distance.citycenter.type.toLowerCase()}}
Nasıl Bir Yer {{ hotel.nasilbiryer }}
Yorum Puanı
{{hotel.avarage}}
Program Ortağı
Özel Teklif
{{hotel.specialoffers}}
Fırsatlar için tıklayın
{{hotel.fiyat_min.discount}}% indirim
{{hotel.fiyat_min.total}} {{hotel.fiyat_min.price}} TRY
Şu an Kapalı

Oteller Listeleniyor

KucukOteller.com.tr uygulaması
Uygulamayı indirin ve mobile olarak rezervasyon yapın
Favorilere Ekle
Favoriler