×

Kızılcahamam'da Ne Yapılır?


Kızılcahamam gibi pek çok tarihi ve doğal güzelliğin bulunduğu bir beldeye geldiğinizde yapılacak pek çok farklı etkinlik bulabilirsiniz.
Öncelikle Kızılcahamam sokaklarında güzel bir yürüyüş yapabilirsiniz, ilçenin çarşısında gezip alışveriş yapabilirsiniz. İsterseniz doğanın kucağında ağaçların içinde de güzel bir yürüyüş yapabilir ya da bisiklet turuna çıkabilirsiniz.
Kızılcahamam’da bulunan pek çok tarihi özellikli dini mekânı ziyaret edebilirsiniz. Selçuklu ve Osmanlı Dönemi’nden kalan camileri, hanları ve hamamları gezebilirsiniz.
Efsaneler ekonu olan Gelin Kayası’nı görebilirsiniz. Kızılcahamam Kaplıcaları’na gidebilir ve bir gününüzü burada tüm yılın yorgunluğunu atarak geçirebilirsiniz. Suları birbirine benzeyen büyük ve küçük kaplıca tesisleri ile doludur. Kaplıca suyu ile yapılan banyolar, romatizma, siyatik, lumbago, nevralji ve karaciğer, böbrek, mide ve safra kesesi hastalıkları üzerinde çok etkilidir. Tesislerde açık ve kapalı termal havuzlar, doktor kontrolünde termal sağlık üniteleri, fizik tedavi merkezleri, çamur banyoları, barlar ve lokantalar da bulunmaktadır.
Soğuksu Milli Parkı’na gidebilirsiniz. Ağaçlarla kaplı bir mekânda güzel bir yürüyüş yapmak ya da bisiklete binmek isterseniz Karagöl’e gidebilirsiniz.
Dört farklı suyun çıkarıldığı bölgede eğer tarihine denk gelirseniz Su Festivali’ne katılabilirsiniz.  Doğa fotoğrafçılığı ya da kuş gözlemciliği yapabilirsiniz.

Daha fazla
×
Fiyat aralığı
{{Math.round(similars.filters.pricerange[0])}}
{{Math.round(similars.filters.pricerange[1])}}
Nasıl Bir Yer Arıyorsun? Filtrelemek için Tıkla!{ $class.adwords->Write(1) }
 
Fiyat Sor
{{hotel.zone}} Merkez: {{hotel.distance.citycenter.distance}} {{hotel.distance.citycenter.type.toLowerCase()}}
Nasıl Bir Yer? {{ hotel.nasilbiryer }}
Yorum Puanı
{{hotel.avarage}}
Program Ortağı
Özel Teklif
{{hotel.specialoffers}}
Fırsatlar için tıklayın
{{hotel.fiyat_min.discount}}% indirim
{{hotel.fiyat_min.total}} {{hotel.fiyat_min.price}} TRY
Şu an Kapalı

Tesisler Listeleniyor

Sıkça Sorulan Sorular

KucukOteller.com.tr uygulaması
Uygulamayı indirin ve mobile olarak rezervasyon yapın
Favorilere Ekle
Favoriler