Filtreler
Tesisteki Olanaklar
Tümünü Gör (14)
Daha Az Göster
Nereye Gidiyorsunuz?
Giriş
23.06.2024
Çıkış
24.06.2024
Misafirler
2 misafir

Artvin Borçka Otelleri

Borçka'ya geldiğinizde sizi nelerin beklediğini en baştan söyleyeyim öncelikli olarak. Manzara anlayışınız değişecek, eğer aracı siz kullanıyorsanız şoförlük seviyenizi test edebilecek, sessizlik ve huzur ne demekmiş yeniden öğrenecek ve henüz bozulmamış bir doğal ortamda dolaşmanın ne kadar da keyifli olduğunu bir kez daha anlayabileceksiniz.

 

Doğu Karadeniz bölgesinin en doğusunda, Gürcistan sınırında, yemyeşil bir alan, ucu bucağı ta ufuklarda inanılmaz bir manzara, bulutları ayaklarınızın altında halı gibi kilim gibi ince ince işleyen yaylalar ve bu görülesi güzellik. İşte tam burada, Artvin Borçka'da bulunuyor. Ve burayı diğer doğal yerlerden farklı kılan önemli hususlardan biri de henüz doğasının bozulmamış olması ve kültürlü halkı. Buradaki insanlar o kadar misafirperverdirler ki, kaybettiğimiz birçok manevi ve kültürel değerleri burada çok sıradan bir şekilde yaşıyor ve yaşatıyorlar.

 

Ülkemiz hakikaten bir cennet ve bu cennetin, tatil ya da gezi için o kadar köşesi var ki. Saymakla da bitecek gibi görünmüyor. Artvin ve içinde bulunan Borçka sanki diğer yerlere göre biraz kenarda kalsa da, Borçka'da hiç de azımsanmayacak kadar keşfedilecek yer ve yapılacak faaliyet var. En önemlisi burada, yani Borçka'da, çevrenin doğal kalması kadar insanların da doğal kalması. Zaten buradaki insanlar, 'bırakın Artvin ve Borçka böyle kalsın' diyorlar ve bu tabiatın bozulmasını asla istemiyorlar.

 

Tam sınırımızda yer alan Artvin'e ve onun önemli yerlerinden biri olan Borçka'ya gelmeden önce bilmeniz ve sormanız gereken bazı önemli hususlar var: Trafik ve hava şartları. Evet trafik dedim. İstanbul gibi zannetmeyin sakın. Bir döneme kadar merkezinde sadece bir tek trafik ışığı olan bir yerdi Artvin. Trafikten kastımız yol durumu. Heyelan ve uçurum durumuna aman dikkat! Ve tabi hava durumuna da. Yoğun sis olursa ya da yağmur, siz de ona göre hazırlık yaparsınız.
Etiketler: borçka otelleri, borçka balayı otelleri, borçka dağ evi, borçka butik otelleri, borçka jakuzili otel, borçka havuzlu otel, borçka şömineli otel, borçka doğa manzaralı otel, borçka doğa içinde yayla evi, borçka otel, borçka butik otel fiyatları
 

Artvin Borçka Gezi Rehberi için blog yazımıza göz atın!

Sıkça Sorulan Sorular

Artvin Borçka bölgesindeki hangi oteller çiftler için en uygun?
Artvin Borçka bölgesindeki ortalama otel fiyatları nedir?
Otel fiyatları için sitemizi inceleyebilirsiniz.
Artvin Borçka bölgesinde kalmak için en iyi oteller hangileri?
Koliva Otel; akılalmaz güzellikte bir yer.
Artvin Borçka bölgesindeki havaalanına yakın en iyi oteller hangileridir?
Rize Artvin Havaalanı 120 km uzaklıkta. Sitemizde refere ettiğimiz yerleri inceleyebilirsiniz.
Artvin Borçka bölgesinde Karagöl yakınındaki oteller hangileri?
Karagöl yaklaşık 120 km uzaklıkta bulunuyor. Sitemizde refere ettiğimiz yerleri inceleyebilirsiniz.