×

Çıralı Butik Otelleri

Yemyeşil ormanla denizin birleştiği yer: Çıralı Antalya merkeze araçla 1 saat uzaklıkta olan ve Adrasan ile Kemer arasında kalan Olimpos’a bağlı Çıralı beldesi, doğayı ve sükûneti sevenler için tam bir cennet.

OlimposÇıralı aynı zamanda tarihi geçmişe sahip bir Likya şehri. Denizin hemen arkasından yükselen dağlar, doğayla iç içe bir tatil fırsatı sunuyor. Genelde sırt çantalı ve bisikletli, yerli yabancı turistlerin uğrak mekânı olan Çıralı’da karşınıza bolca bisikletli tatilci çıkabilir. Beldede sizi konuk etmek için heveslenen çok sayıda kaliteli ve şirin butik oteller var. Üstelik bu butik otellerin neredeyse tümü deniz kıyısında. Butik oteller, hem denizi hem de doğayı aynı anda kucaklamanız için yemyeşil ağaçlarla iç içe. Hemen hemen tüm butik oteller büyüleyici çam kokusuna sahip çam ağaçları ve turunç kokusuna doymanızı sağlayacak meyve ağaçları ile kaplı. Eğer Çıralı butik otellerinden birinde kalıyorsanız, pencerenizin birinden içeri turunç kokusu girerken, diğer pencerenizden dalgaların sesini duyacaksınız. Burası, kitabınızı alıp hayal dünyasını keşfe çıkarken bir yandan da dalgaların sesinin ve turunçla karışmış çam kokularının size eşlik ettiği bir yer.

*** Çıralı Gezi Rehberi için blogu ziyaret ediniz. https://kucukoteller.com.tr/blog/cirali-gezilecek-yerler-ve-seyahat-rehberi.html

Daha fazla
×
Fiyat aralığı
{{Math.round(similars.filters.pricerange[0])}}
{{Math.round(similars.filters.pricerange[1])}}
Filtreler{ $class.adwords->Write(1) }
 
Fiyatları Gör
{{hotel.zone}} Merkez: {{hotel.distance.citycenter.distance}} {{hotel.distance.citycenter.type.toLowerCase()}}
Nasıl Bir Yer {{ hotel.nasilbiryer }}
Yorum Puanı
{{hotel.avarage}}
Program Ortağı
Özel Teklif
{{hotel.specialoffers}}
Fırsatlar için tıklayın
{{hotel.fiyat_min.discount}}% indirim
{{hotel.fiyat_min.total}} {{hotel.fiyat_min.price}} TRY
Şu an Kapalı

Oteller Listeleniyor

KucukOteller.com.tr uygulaması
Uygulamayı indirin ve mobile olarak rezervasyon yapın
Favorilere Ekle
Favoriler