×

Alaçatı Otel Fiyatları

Beyaz badanalı evleri, harika sokakları, denizi, rüzgârı ile bambaşka güzelliklere sahip, kentsel sit alanı ilan edilmiş bir bölge olan Alaçatı, turistlerin sıkça geldiği, Alaçatı otellerinin uygun fiyat seçenekleri ve kaliteli hizmeti ile tercih ediliyor.

Alaçatı’nın dar sokaklarında gezerken teninizi okşayan rüzgâr, esnafın güler yüzü, sokaklara atılmış masalar ve beyaz badanalı çiçekli evler sizi büyüleyecek. Alaçatı’nın hemen girişinde sizi karşılayan yel değirmenleri ve rüzgârgüllerinin eğlenceli havası ise bambaşka. Üstelik Alaçatı’da ülkemizin ilk rüzgâr enerjisi santrali de bulunuyor.

Rüzgâr sörfünün merkezi olan Alaçatı’da, çok sayıda konaklama tesisi de mevcut. Özellikle Alaçatı butik otelleri gerek mimarileri, gerek sundukları kaliteli hizmet ve konumları ile turistlerin tercih sebebi. Alaçatı’da konakladığınız Alaçatı butik otelinden ayrıldığınızda artık, işletmecinin en yakın dostu oluyorsunuz. Dolayısıyla bir kez Alaçatı otelinde konakladığınızda, gelecek sene yılbaşı için bir tebrik kartı ya da mesajı aldığınızda, doğum gününüz için kutlama mesajı geldiğinde şaşırmamalısınız.   

Alaçatı sadece yaz mevsiminde değil, her mevsim oldukça hareketli bir tatil beldesi. Bahar aylarında ve sonbaharda bambaşka etkinliklerle, bambaşka güzelliklerle karşımıza çıkıyor. Dolayısıyla Alaçatı’da tatil hiç bitmiyor.   

Bahar aylarında güneşin yüzünü göstermesi ile birlikte daha da hareketlenen Alaçatı’da, Alaçatı otellerinin fiyatları da misafirlerin yüzünü güldürecek şekilde düzenleniyor. Aslında Alaçatı, otellerin ve özellikle butik otellerin fiyatlarının en pahalı olduğu beldelerden. Ama aslında sunulan hizmeti, bölgenin harika doğasını ve denizini, otel işletmecilerinin dostane havasını görünce fiyatlar az bile diyeceksiniz, bizden söylemesi. Yaz aylarında biraz fiyat farklılıkları olsa da genelde Alaçatı otellerinin fiyatları oldukça uygun.   

Alaçatı otel fiyatlarını, ödeme seçeneklerini ve rezervasyon olanaklarını sitemizden görebilirsiniz. Alaçatı‘da harika bir tatil sizi bekliyor…

Alaçatı Otelleri için tıklayınız.

Daha fazla
×
Fiyat aralığı
{{Math.round(similars.filters.pricerange[0])}}
{{Math.round(similars.filters.pricerange[1])}}
Filtreler{ $class.adwords->Write(1) }
 
Fiyatları Gör
{{hotel.zone}} Merkez: {{hotel.distance.citycenter.distance}} {{hotel.distance.citycenter.type.toLowerCase()}}
Nasıl Bir Yer {{ hotel.nasilbiryer }}
Yorum Puanı
{{hotel.avarage}}
Program Ortağı
Özel Teklif
{{hotel.specialoffers}}
Fırsatlar için tıklayın
{{hotel.fiyat_min.discount}}% indirim
{{hotel.fiyat_min.total}} {{hotel.fiyat_min.price}} TRY
Şu an Kapalı

Oteller Listeleniyor

KucukOteller.com.tr uygulaması
Uygulamayı indirin ve mobile olarak rezervasyon yapın
Favorilere Ekle
Favoriler