×
Arhavi Otelleri


Doğu Karadeniz’in en güzel şehirlerinden biri olan Artvin’in beşinci büyük ilçesi olan Arhavi, son yıllarda bölge turizminde önemli bir rol oynuyor. Yemyeşil ormanları ve mavinin tonlarının harmanlandığı suları, nehirleri ile görülmeye değer bir yeşil cennet Arhavi.

Doğu Karadeniz Dağları’nın kuzeyine yaslanmış ilçe Arhavi, Karadeniz’in tüm güzelliklerini bir anda seriveriyor misafirlerinin önüne. Yemyeşil yaylaları, Çoruh Nehri’nin hırçın akan suları, yüksek dağları, Karadeniz’in sımsıcak insanları ve lezzetli yemekleri ile mutlaka ziyaret edilmesi gereken bir köşe.

Arhavi’nin tarihi de Artvin ili ile benzerlik gösteriyor. Yaklaşık altı bin yıllık geçmişi ile Artvin Arhavi, köklü bir medeniyete sahip. Bugün bu topraklarda tarihin izlerini görebilirsiniz.

Geçmişte Bizans’tan Selçuklulara ve Osmanlılara kadar pek çok medeniyete ev sahipliği yapmış olan Arhavi’de, özellikle son yıllarda tarihi ve turistik faaliyetler önem kazanmış ve artış göstermiştir. Tertemiz plajları ve köklü tarihi ile özellikle ulaşım sorunlarının da giderek çözülmesi ile Karadeniz Bölgesi tatilcilerinin uğrak yeri olmaya başlamıştır Arhavi. Ayrıca Artvin Arhavi’de, Karadeniz Bölgesi’nin en kapsamlı etkinliği sayılan Arhavi Kültür ve Sanat Festivali düzenlenmektedir. 1973 yılından beri düzenlenen ve bölgenin en eski etkinliği de kabul edilen festival, önceleri farklı bir tarihteyken günümüzde eylül ayında düzenleniyor. Her yıl ünlü sanatçıların da sahne aldığı festival vasıtasıyla bölgeye, eylül ayında da çok sayıda yerli ve yabancı turist geliyor.

Artvin Arhavi’de giderek gelişen turizm sayesinde konaklama tesislerinin sayısı da artmaya başlamış. Özellikle Arhavi’nin yemyeşil yaylarına yapılan, ahşap mimarisi ile doğanın kucağında konumlanmış Arhavi otelleri; konaklamanız için oldukça konforlu seçenekler. Bunun dışında Artvin merkezde ya da ilçe merkezinde irili ufaklı butik oteller ve pansiyonlar da bulabilirsiniz.

İsterseniz Artvin il merkezinde yer alan şehir otellerinde ya da butik otel ve pansiyonlarda konaklayabilirsiniz. Artvin ve Arhavi butik otellerinin çoğu yılın her dönemi hizmete açıklar. Genellikle oda kahvaltı hizmet verseler de günün her saati lezzetli Karadeniz yemeklerini tatma fırsatınız var. İşletmecileri oldukça sıcakkanlı ve güler yüzlü, personel gayet yardımsever. Karadeniz insanının sıcaklığını da görebiliyorsunuz.

Siz de bu yılki Karadeniz gezinize Artvin Arhavi’yi eklemek isterseniz sitemizi ziyaret etmenizde fayda var. Sitemizde Arhavi butik otelleri, Arhavi otelleri ve Arhavi otel fiyatları ile ilgili detaylı bilgi edinebilirsiniz. İyi tatiller.

Daha fazla
×
Fiyat aralığı
{{Math.round(similars.filters.pricerange[0])}}
{{Math.round(similars.filters.pricerange[1])}}
Filtreler
{ $class.adwords->Write(1) }
 
Fiyatları Gör
{{hotel.zone}} Merkez: {{hotel.distance.citycenter.distance}} {{hotel.distance.citycenter.type.toLowerCase()}}
Nasıl Bir Yer {{ hotel.nasilbiryer }}
Yorum Puanı
{{hotel.avarage}}
Program Ortağı
Özel Teklif
{{hotel.specialoffers}}
Fırsatlar için tıklayın
{{hotel.fiyat_min.discount}}% indirim
{{hotel.fiyat_min.total}} {{hotel.fiyat_min.price}} TRY
Şu an Kapalı

Oteller Listeleniyor

Favorilere Ekle
Favoriler