×
Bodrum Gümüşlük Otelleri

Gümüşlük zamanında beldenin yakınında, bugünkü Bozdağ’ın kenarında Halikarnas Kralı tarafından kurulduğu söylenen Myndos Antik Kenti kalıntıları ile ünlü ve görülmeye değer sakin bir balıkçı kasabası.

Bodrum merkeze yaklaşık 25 km. uzaklıkta bulunan Gümüşlük henüz tam olarak keşfedilmemiş, huzurlu bir tatil vaat eden turizm cenneti. Sit alanı ilan edilerek koruma altına alınan Gümüşlük’te görülmeye değer en önemli yer ise Tavşan Adası.

Tarih içinde birazı toprağın birazı da denizin altında kalan Myndos Antik Kenti’nin taşları üzerine basarak, boyu dizinize gelen suyun üzerinde Tavşan Adası’na doğru yürümek farklı bir deneyim olacaktır. Bodrum Gümüşlük Koyu’nda pek çok farklı konaklama seçenekleri bulabilirsiniz. Ancak öyle yüksek katlı lüks oteller bulabilmeniz biraz zor. Bodrum otelleri size kaliteli hizmet sunan butik ve küçük otellerden oluşuyor. Limon ve mandalina bahçeleri arasında mis gibi kokularla çevrili Gümüşlük butik otelleri

Genellikle kendine ait havuzu bulunan Gümüşlük otelleri ve Bodrum Otelleri deniz kıyısında ya da biraz iç kesimlerde, denize yürüme mesafesinde konumlanmışlar. Balık restoranları ile ünlü Gümüşlük’te oteller restoranlara da oldukça yakın. Hemen her tatilcinin beklentisine cevap verecek nitelikte hizmet kalitesine sahip gümüşlük otelleri, özellikle yaz sezonunda oldukça yoğun. Tatilinizi Gümüşlük’te geçirmeye karar verdikten sonra hemen rezervasyonunuzu yaptırmanız iyi olacaktır. Uygun fiyat seçenekleri ve rezervasyon imkanları ile Gümüşlük otellerini sitemizden inceleyebilirsiniz.

Daha fazla
×
Fiyat aralığı
{{Math.round(similars.filters.pricerange[0])}}
{{Math.round(similars.filters.pricerange[1])}}
Filtreler{ $class.adwords->Write(1) }
 
Fiyatları Gör
{{hotel.zone}} Merkez: {{hotel.distance.citycenter.distance}} {{hotel.distance.citycenter.type.toLowerCase()}}
Nasıl Bir Yer {{ hotel.nasilbiryer }}
Yorum Puanı
{{hotel.avarage}}
Program Ortağı
Özel Teklif
{{hotel.specialoffers}}
Fırsatlar için tıklayın
{{hotel.fiyat_min.discount}}% indirim
{{hotel.fiyat_min.total}} {{hotel.fiyat_min.price}} TRY
Şu an Kapalı

Oteller Listeleniyor

Favorilere Ekle
Favoriler