Hiçbirşey Bulamadık

Listeleniyor...
×
Foça Otelleri

Doğal sit alanı seçilen Foça, ünlü turizm beldesi olmasına rağmen tarihi dokusunu bugüne kadar korumayı başarmış, tarih ve doğa ile iç içe bir belde. İzmir’e bağlı ve merkeze yaklaşık 60 km. uzaklıkta bir tatil yöresi.

Çok temiz ve berrak bir denize sahip Foça, her yıl yerli yabancı çok sayıda turisti ağırlamakta. Dolayısıyla Foça’da her zevke ve bütçeye hitap edebilecek butik oteller, pansiyonlar ve apart otel tarzında konaklama tesisleri bulabilmeniz mümkün.

Foça otellerinin işletmecileri de konuklarına en iyi hizmeti ve en iyi tatili yaşatmanın kaygısı içindeler. Güler yüzlü ve konforlu hizmetleri ile lüks otelleri aratmayacak bir tatil vaat ediyorlar.

Foça butik otellerinin çoğu geniş bahçe içerisine kurulmuş ve muhteşem deniz manzarasına sahipler. Pek çok modern imkanı da birlikte sunuyorlar.

Foça otellerinde konaklarken Ege mutfağından özgün lezzetleri tatma fırsatı da yakalıyorsunuz. Foça’da konaklama imkanlarının sayıca çok olması uygun fiyat seçeneklerini de beraberinde getiriyor. Her kesime uygun fiyat seçenekleri ve rezervasyon imkanları ile Foça otelleri, güzel bir yaz tatili için sizleri bekliyor.

Daha fazla
×
Fiyat aralığı
{{Math.round(similars.filters.pricerange[0])}}
{{Math.round(similars.filters.pricerange[1])}}
Filtreler
{ $class.adwords->Write(1) }
 
Fiyatları Gör
{{hotel.zone}} Merkez: {{hotel.distance.citycenter.distance}} {{hotel.distance.citycenter.type.toLowerCase()}}
{{hotel.text}}
{{hotel.avarage}}
Fırsat Detayı
{{hotel.specialoffers}}
{{hotel.fiyat_min.discount}}%
indirim
Oteli incele
{{hotel.fiyat_min.total}} TRY
{{hotel.fiyat_min.price}} TRY
Şuan Kapalı

Oteller Listeleniyor