×

Gökçeada Otel Fiyatları

Çanakkale’ye bağlı Türkiye’nin en batı ucu İnceburun’un bulunduğu Gökçeada, Türk ve Rum kültürlerinin iç içe olduğu şirin bir tatil beldesi.

Bu iki köklü kültürün iç içe yerleştiği ve yaşadığı adada turist olmak da ayrı zevkli. Adeta arkadaşlarıymış gibi ağırlanacaksınız. Türkiye’nin en büyük adası olan Gökçeada’da konaklama seçenekleri de oldukça fazla. Yüksek katlı otellerden ziyade adada butik ve küçük oteller yoğunlukta. Zaten Gökçeada otellerinin en çok tercihe dilenleri de küçük oteller. Gökçeada otellerinin işletmecilerinin çoğu da yöre halkından oluşur. Gökçeada otelleri adanın mimari dokusuna uygun bir şekilde inşa edilmişler. Hangi otelde konaklarsanız konaklayın hem muhteşem bir manzaraya sahip olacaksınız hem de adaya özgü doğal lezzetlerle donanmış sofralarda ağırlanacaksınız. Kaldığınız Gökçeada otelinde güne, adaya özgü organik ürünlerden oluşan bir kahvaltı ile başlamak size iyi gelecek. Özellikle yaz aylarında, ziyaretinizden önce Gökçeada otellerinde rezervasyon yaptırmanız daha iyi olacaktır. Uygun fiyat seçenekleri ve rezervasyon olanakları ile Gökçeada otelleri size güzel bir tatil vaat ediyor.

Gökçeada Gezi Rehberi blogu için linke tıklayınız: https://kucukoteller.com.tr/blog/huzur-dolu-bir-ada-tatili-gokceada.html

Daha fazla
×
Fiyat aralığı
{{Math.round(similars.filters.pricerange[0])}}
{{Math.round(similars.filters.pricerange[1])}}
Filtreler{ $class.adwords->Write(1) }
 
Fiyatları Gör
{{hotel.zone}} Merkez: {{hotel.distance.citycenter.distance}} {{hotel.distance.citycenter.type.toLowerCase()}}
Nasıl Bir Yer {{ hotel.nasilbiryer }}
Yorum Puanı
{{hotel.avarage}}
Program Ortağı
Özel Teklif
{{hotel.specialoffers}}
Fırsatlar için tıklayın
{{hotel.fiyat_min.discount}}% indirim
{{hotel.fiyat_min.total}} {{hotel.fiyat_min.price}} TRY
Şu an Kapalı

Oteller Listeleniyor

KucukOteller.com.tr uygulaması
Uygulamayı indirin ve mobile olarak rezervasyon yapın
Favorilere Ekle
Favoriler