Karamürsel’de Doğa İçinde 2 Konaklama Önerisi

✏️ Yahya Kemal’in de yazdığı gibi ‘’Dönülmez Akşamın ufkundayız,’’ diye yazıya girmeye niyetim yoktu ama sorum size: İstanbul’un yanı başındaki Kocaeli’ne bağlı Karamürsel’in sessiz sakin tepelerinde, sırtını yeşile dayamış özel seçkim olan seyahat mekânlarında güzel bir hafta sonuna ne dersiniz ?

✨ Zamana karşı koyabilirmişçesine oracıkta öylece kalma hissi uyandıran Papuli Köyevi’nde, Bağdat Resort Otel’de ve Chaleten by Erkansas’da pek özel konfor alanları var.

1. Sabahları nehir kenarında, şömineli odamın verandasına çıkıp seyri pek hoş bir manzaraya nazır kahve içme keyfi Bağdat Resort’e has bir üslup. Dökülen suların gümbürtüsü de dağları çevreleyen uysal uyuşuk sonbahar havası da, bazen sisin ve yağmurun içinde olmak da bambaşka bir keyif veriyor burada bana... Bu yüzden de seyahatlerimde aceleye mahal vermiyorum… Benden size bir parantez: aşkının baharındaki çiftler için de tam gidilecek bir yer Bağdat Resort… https://www.kucukoteller.com.tr/karamursel-otelleri2. Bir Karadeniz köyü hikâyesi olan Çamçukur’daki Papuli Köyevi; yemyeşil bahçesiyle gözlerden ırak olan ve doğanın içinde kaybolan otantik bir mekân. Hünerli ve zevk sahibi gustolu zarif ev sahibesi Seçil Hanım Papuli’de hem odalarıyla hem de mutfağıyla dillere destan olmuş durumda! Lezzetler diyarı mutfağından pazı çorbası, odun ateşinde iyice yumuşayana kadar pişen kuzu eti ile yapılmış güveç, etli lahanaları ve pideleri olağanüstü hakikaten! https://www.kucukoteller.com.tr/karamursel-otelleriDetaylar için linki zitare edin

https://www.kucukoteller.com.tr/karamursel-otelleri