D-Marin Göcek e Başarı Ödülü - Göcek Otel


'D-Marin Göcek', Eurobank Tekfen, Ekonomist ve Capital dergileri işbirliğiyle düzenlenen 'Türkiye'nin En Başarılı Turizm Yatırımları Yarışması'nda, 'Marina İşletmeleri' kategorisinde ödül aldı.

Muğla'nın Fethiye İlçesi Göcek Beldesi'ndeki 'D-Marin Göcek', Eurobank Tekfen, Ekonomist ve Capital dergileri işbirliğiyle düzenlenen 'Türkiye'nin En Başarılı Turizm Yatırımları Yarışması'nda, 'Marina İşletmeleri' kategorisinde ödül aldı.

D-Marin Turgutreis Marina ile marinacılık sektörüne adım atan Doğuş Grubu'nun bünyesindeki 'D-Marin Göcek Marina', Eurobank Tekfen, Ekonomist ve Capital dergileri işbirliğiyle düzenlenen 'Türkiye'nin En Başarılı Turizm Yatırımları Yarışması'nda, 'Marina İşletmeleri' kategorisinde ödüle layık görüldü. Turizm sektörü kapsamında yer alan ve Türkiye'nin en başarılı yatırımlarını gerçekleştiren kurum ve kuruluşların ödüllendirildiği yarışmada, 'D-Marin Göcek Marina', turizm meslek kuruluşları, turizm ve yatırımcı dernekleri, araştırma firmaları, sektör temsilcileri, turizm ve köşe yazarlarından oluşan büyük jürinin değerlendirmesi sonucu ödüle hak kazandı.

'YATÇILARA ÇEŞİTLİ OLANAKLAR'

'D-Marin Göcek Marina' Müdürü Onur Ugan marinada plaj düzenlemesi, yatlara parasız televizyon imkanı sağlanması, gölgelikli geniş bir otopark düzenlemesi gibi birçok yenilik gerçekleştirildiğini belirterek şöyle dedi:

"Alışveriş merkezindeki restoran ve barların yanı sıra marka mağazalar yeni konseptleriyle bölgede yaşayanlar ile Göcek'i ziyaret edenlerin hizmetine açıldı. Marina işletmeciliği kapsamında kaliteli hizmetin sağlanması ve yatçılara çeşitli olanaklar sağlayabilmek için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Daha iyiyi sunmak için de her geçen gün kendimizi yenileyeceğiz. "

Aynı yarışmada büyük turizm yatırımları, 5 Yıldızlı oteller, kent otelleri, kongre otelleri, butik oteller, sağlık turizmi işletmeleri (SPA), kültür turizmi işletmeleri, doğa turizmi işletmeleri ve spor turizmi işletmeleri kategorilerinde de ödüller verildi. - Muğla
(Doğan Haber Ajansı)
Göcek'te Konaklama Alternatifleri: Göcek Otel Resimleri Fiyatları ve Telefon numaraları hakkında bilgi alabilirsiniz.