Adam Clay Çeşme yi sallayacak!

Adam Clay Çeşme'yi sallayacak!
Ege’nin kalbi, 360 istanbul deneyimi ile Çeşme’de atacak! Yazın ateşini fitillemeye hazır mısınız?

Ege’nin en gözde tatil merkezi Çeşme’de 360 Entertainment Group’un organizasyonu ile Adam Clay’in muhteşem performansı ve ünlü DJ’lerin katılacağı unutulmaz bir gece için Fun Beach Club’ta nefesler tutuldu! Geri sayım başladı. Çeşme, 14 Temmuz Cumartesi gecesini bekliyor!
 
Yaz deyince akıllara hemen Çeşme geliyor. Çeşme ise dillere destan eğlenceli gecelerine, 360 markasıyla İstanbul’un en gözde mekanlarının sahibi 360 Entertainment Group farkıyla bir yenisini ekliyor. Yazın keyfini Çeşme’de geçiren tatil severlere muhteşem bir sürpriz hazırlayan 360 Entertainment Group, İstanbul’daki eğlence anlayışını Fun Beach Club’a taşıyor. Beautiful Life şarkısıyla dünya listelerini kasıp kavuran Adam Clay, ünlü DJ’ler ve sürpriz şovlar Fun Beach Club’ta 14 Temmuz Cumartesi için hazırlanıyor!
 
360istanbul ile çok beğenilen çizgisini oluşturan 360 Entertainment Group, eğlence sektöründeki deneyimini Çeşme’ye taşıyor. Yerli-yabancı pek çok misafirin uğrak noktası olan Fan Beach Club’ın ev sahipliğini yapacağı 14 Temmuz Cumartesi gecesine muhteşem bir kadro eşliğinde hazırlanıyor. Beautiful Life şarkısıyla ünlü şarkıcı Adam Clay, Çeşme’ye de muhteşem performansıyla damga vurmaya hazırlanıyor. Bu çok özel gecenin sürprizleri Adam Clay’le sınırlı değil... 360istanbul’un başarılı DJ’yi DJ Filth, DJ Funshine, Ilgaz Bulut, perküsyon şovlarıyla misafirlerinin kanlarını kaynatacak ve sıcak İzmir gecelerine renk katacak olan
DJENK ile gece tüm hızıyla akarken, konuklar müziğin doruklarında gezecek.
 
360 Entertaintment Group farkını Ege’de yaşamak, Adam Clay’in muhteşem performansıyla bu yazdan ve Çeşme’den unutulmaz bir tatil anısı ile dönmek istiyorsanız, 14 Temmuz Cumartesi gecesi yıldızlarla dolu bu eğlenceyi kaçırmayın!
 
Fun Beach Club
 
Kum Kilise Mevkii, Şehir Mehmet Yolu Altınkum/ Çeşme İzmir
Rezarvasyon: 0530 762 31 89 – 0232 722 10 95

Çeşme Otelleri için tıklayınız...

Alaçatı Otelleri için tıklayınız...